Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3110327
10665
462
Vitárius Nikoletta (-): Tánc III., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/X. jelzéssel. 19x13 cm 3110116
10666
462
Varsányi Pál (1902-1990): Tavaszi napsugár. Fametszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 17x18 cm
3110105
10667
462
3200
cca 1970 Vinkler László (1912-1980): Európa elrablása. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 35x47 cm
3107240
10668
462
40000
Vinczellér Imre (1953-): Parkban, 2005. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm 3106397
10669
462
Varga Nándor Lajos (1895-1978): Földvári öböl. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fakeretben, 29,5×39 cm
3109283
10670
462
26000
Vágfalvi Ottó (1925-2015) : Nádas széle. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
3067513
10672
462
22000
Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o.
3067478
10673
462
Varga Edina : Cím nélkül. Gliceé print karton, jelzett, üvegezett keretben 50x36 cm
3068671
10674
462
Varga Mátyás (1910-2002): Fiú portré, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, papírra kasírozva. 7,5x5,5 cm.
2805926
10675
462
2860906
10676
462
3029190
10677
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF