Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Vitárius Nikoletta (-): Tánc III., 2003. Vegyes technika (sokszorosított grafika), papír, jelzett, művészpéldány E.A. 5/X. jelzéssel. 19x13 cm
10665.

Rufpreis:
3 000 HUF

Varsányi Pál (1902-1990): Tavaszi napsugár. Fametszet, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 17x18 cm
10666.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

cca 1970 Vinkler László (1912-1980): Európa elrablása. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hátoldalán feliratozott. 35x47 cm
10667.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vinczellér Imre (1953-): Parkban, 2005. Olaj, farost, jelzett. Dekoratív fakeretben, 30×40 cm
10668.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Varga Nándor Lajos (1895-1978): Földvári öböl. Rézkarc, papír, jelzett. Foltos. Fakeretben, 29,5×39 cm
10669.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vágfalvi Ottó (1925-2015) : Nádas széle. Olaj, farost, jelzett, keretben, 30×40 cm
10670.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Velekei József Lajos (1950-2014): Stáció. Ceruza, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 43×58 cm. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 38. o.
10672.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Varga Edina : Cím nélkül. Gliceé print karton, jelzett, üvegezett keretben 50x36 cm
10673.

Rufpreis:
10 000 HUF

Varga Mátyás (1910-2002): Fiú portré, 1935. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, papírra kasírozva. 7,5x5,5 cm.
10674.

Rufpreis:
1 800 HUF

10675.

Rufpreis:
4 000 HUF

10676.

Rufpreis:
2 400 HUF

10677.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF