Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

Fischer Ferenc (-), XIX. sz. vége v. XX. sz. eleje: Fiú portré. Szén, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 41x31,5 cm.
10218.

Rufpreis:
6 000 HUF

10219.

Rufpreis:
12 000 HUF

10220.

Rufpreis:
10 000 HUF

10221.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
10222.

Rufpreis:
8 000 HUF

10223.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fajka János (1935): Család. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. 25×23 cm
10224.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Fülöp Erzsébet (1937-): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 26×35 cm
10225.

Rufpreis:
12 000 HUF

Giszinger Jenő (1895 - 1942): Asztali csendélet könyvvel és cigarettával. Olaj, fa. Jelzett 12x11 cm
10226.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Györgyfy György (1896-1981): Fonyód, látkép a Balatonnal, 1930 körül. Tus, papír, jelzett (balra lent), 10x16 cm
10227.

Rufpreis:
5 000 HUF

Gerő Sándor (1904-1977): Simon Zsuzsa Belvárosi színház karikatúra. Tus, papír, jelzett. Lapméret:18x25 cm
10228.

Rufpreis:
6 000 HUF

Göldner Tibor (1929-): Halásztanya (Bajai Sugovica), 1971. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x35 cm
10229.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF