Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3099394
10218
462
Fischer Ferenc (-), XIX. sz. vége v. XX. sz. eleje: Fiú portré. Szén, papír. Jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 41x31,5 cm.
2825780
10219
462
2773065
10220
462
2991748
10221
462
190000
3062490
10222
462
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi templom, 1982. Tus, papír, jelzett, apró lapszéli szakadásokkal, 30x21 cm
3080384
10223
462
3085341
10224
462
7500
Fajka János (1935): Család. Színezett rézkarc, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben. 25×23 cm
3085364
10225
462
Fülöp Erzsébet (1937-): Csendélet. Akvarell, papír, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével, üvegezett fakeretben, 26×35 cm
3112033
10226
462
Giszinger Jenő (1895 - 1942): Asztali csendélet könyvvel és cigarettával. Olaj, fa. Jelzett 12x11 cm
3103766
10227
462
Györgyfy György (1896-1981): Fonyód, látkép a Balatonnal, 1930 körül. Tus, papír, jelzett (balra lent), 10x16 cm 3094870
10228
462
Gerő Sándor (1904-1977): Simon Zsuzsa Belvárosi színház karikatúra. Tus, papír, jelzett. Lapméret:18x25 cm
3063069
10229
462
4800
Göldner Tibor (1929-): Halásztanya (Bajai Sugovica), 1971. Linómetszet, papír. Jelzett. Kartonra kasírozva. 25x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF