Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 696

10206.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10207.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10208.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10209.

Rufpreis:
8 000 HUF

Feszty Masa (1895-1979): Hölgy portréja, 1920-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Feszty Masa. Sérült. Proveniencia: Tichy Kálmán grafikus hagyatékából. 59,5x49,5 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, damaged, framed
10210.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Farkas Lajos (1919-1998): Budapesti Dunapart a Szabadság-híddal. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x40 cm
10211.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13
11

10212.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Für Emil (1967-): A vadász és perverz felesége (...), 2003. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán hosszú autográf felirattal, 42×59 cm / Pencil on paper, signed, with longautograph description on the reverse.
10213.

Rufpreis:
6 000 HUF

Fluck Béla (1889-?): Tanya napfényben, 1952. Olaj, karton. Jelzett. Paszpartuban.16,5x25 cm
10214.

Rufpreis:
3 000 HUF

10215.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Feiks Jenő (1878-1939): Téli élet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérüléssel. Kissé foltos. Fakeretben. 51x51 cm.
10216.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10217.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF