Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 696
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3080403
10206
462
11000
3080405
10207
462
11000
3073207
10208
462
22000
3062763
10209
462
3101635
10210
462
90000
Feszty Masa (1895-1979): Hölgy portréja, 1920-as évek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Feszty Masa. Sérült. Proveniencia: Tichy Kálmán grafikus hagyatékából. 59,5x49,5 cm. Fakeretben. / oil on canvas, signed, damaged, framed 3104569
10211
462
Farkas Lajos (1919-1998): Budapesti Dunapart a Szabadság-híddal. Akvarell, ceruza, papír. Jelzett. Paszpartuban. 28x40 cm 3110561
10212
462
28000
3110245
10213
462
Für Emil (1967-): A vadász és perverz felesége (...), 2003. Ceruza, papír, jelzett, hátoldalán hosszú autográf felirattal, 42×59 cm / Pencil on paper, signed, with longautograph description on the reverse. 3108611
10214
462
Fluck Béla (1889-?): Tanya napfényben, 1952. Olaj, karton. Jelzett. Paszpartuban.16,5x25 cm 3109058
10215
462
50000
3105909
10216
462
90000
Feiks Jenő (1878-1939): Téli élet. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Apró sérüléssel. Kissé foltos. Fakeretben. 51x51 cm. 2807442
10217
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF