Balogh László (1930-2002): Agresszió I. Cinkkarc, papír, jelzett. Üveg... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Balogh-Laszlo-1930-2002-Agresszio-I-Cinkkarc-papir-jelzett-Uvegezett-keretben-55x29-5-cm~II3099376
3099376
10085
462
Rufpreis:
16 000 HUF 43,36 EUR , 50,00 USD
Beschreibung: Balogh László (1930-2002): Agresszió I. Cinkkarc, papír, jelzett. Üvegezett keretben, 55x29,5 cm
: nagy_andras