Krüzsely Gábor (1972-): Dsida versek 1. Akril, tus, vászon. jelezve jo... https://www.darabanth.com/de/462-Fernauktion/462.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kruzsely-Gabor-1972-Dsida-versek-1-Akril-tus-vaszon-jelezve-jobbra-lent-Hatoldalan~II3105631
3105631
10028
462
90000
Beschreibung: Krüzsely Gábor (1972-): Dsida versek 1. Akril, tus, vászon. jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 48x48 cm
: nagy_andras