Kozma István (1937-2020): Női akt. Olaj, vászon, jelzés nélkül, 80×70 cm. Proveniencia: Banner Zoltán (1932-) művészettörténész, író gyűjteményéből. / István Kozma (1937-2020): Nude. Oil on canvas, unsigned. 80×70 cm. Provenance: from the collection of art historian Zoltán Banner (1932-).