Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

20977.

Rufpreis:
1 600 HUF

20978.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., é.n. (cca 1900), Dolinay Gyula Hírlap- és Könyvkiadó-vállalata (Nagy Sándor-ny.), 95+(3) p. Kiadói gazdagon díszített, szecessziós félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé sérült lappal.
20979.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Bandó András: Úton-útfélen. (Aláírt!) H.n., 1986, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Nagy Bandó András (1947- ) humorista, előadóművész által aláírt példány.
20980.

Rufpreis:
1 600 HUF

Benkő Katinka: A két királygyermekről szóló magyar népballadák. (Hero és Leander-monda). A szegedi Magy. Kir. Ferenc József-tudományegyetem Néprajzi Intézetének kiadványai 6. sz. (DEDIKÁLT). Marosvásárhely, 1933, Benkő László Kollégiumi-ny., 71+(5) p. Kiadói papírkötés, a gerincnél kissé foltos. A szerző által Takács Tibor részére DEDIKÁLT példány.
20981.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kaffka Margit: Hangyaboly. Regény. Bp., 1917., Nyugat, 130 p. Első kiadás! A borító illusztrációja Gara Arnold munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, a gerincen ésborítón sérülésekkel, laza kötéssel.
20982.

Rufpreis:
1 000 HUF

20983.

Rufpreis:
1 800 HUF

Tátrai Zsuzsanna: Leányélet Bp., 1994. Crea Print Kiadói papírkötés.
20984.

Rufpreis:
1 800 HUF

Susie Feinschmecker: Dévajságok, melyeket Peter Fendi császári udvari piktor úr bájos aquarelljeihez szerzett - - kisasszony a szebbkeblű közönség múlatságára. Bp., 1989, Zrínyi Nyomda. Egészoldalas, színes illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, kissé sérült borítóval, néhány lap kijár.
20985.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ramos, Germaine: Pénz-vér-gyönyör. (Volupté, Enfer les vivants). Ford.: Fóthi Lajos. Bp., 1937, Uj Magazin Könyvek, 151+(1) p. Első magyar kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
20986.

Rufpreis:
1 600 HUF

Valló László: Emlékké válok magam is... Fekete István élete. Bp., 1986, Móra. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, a lapok egy része kijár.
20987.

Rufpreis:
1 600 HUF

20988.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF