Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

20953.

Rufpreis:
1 800 HUF

Wilke, Hermann: Dein ,,Ja" zum Leibe. Sinn und Gestaltung deutscher Leibeszucht. Berlin, 1939, Verlag Emil Wernitz & Co., 189+(3) p. Fekete fehér fotókkal, aktfotókkal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés, hiányos kiadói papír védőborítóval.
20954.

Rufpreis:
1 800 HUF

20955.

Rufpreis:
1 400 HUF

20956.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gróf Révay József: Az erkölcs dialektikája. REPRINT kiadás. Pécs, 1988. Baranya Megyei Könyvtár. Kiadói papírkötés.
20957.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor: Ítélet Canudosban. München, 1981. Újváry "Griff" Kiadás. Kiadói papírkötésben, néhány ragasztott oldallal.
20958.

Rufpreis:
2 000 HUF

Pedro Almodóvar: Patty Diphusa. Ford.: Mester Yvonne. 2006, Új Palatinus Könyvesház. Pedro Almodóvar (1949- ) spanyol filmrendező, forgatókönyvíró, író erotikus témájú regénye. AKiadói papírkötés.
20959.

Rufpreis:
1 600 HUF

Waczulik László: A magyar irodalom tartalmi ismertetése irodalomtörténeti adatokkal és jegyzetekkel. I-V. rész.  I. rész. régi magyar irodalom 1772-ig.  II. rész: Az uj magyar irodalom (1772-1820-ig.) III. rész: Az uj magyar irodalom nemzeti romantikus korszaka (1820-1845.) IV. rész: Az uj magyar irodalom nemzeti népies korszaka (1845-1882.) V. rész: A magyar irodalom legujabb kora: realismus, naturalismus és szimbolismus. (1882-1920.) Bp.,1929-1930,Aczél Testvérek. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20960.

Rufpreis:
1 600 HUF

20961.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tamási Áron: Ábel a rengetegben. Bp., 1943, Révai. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötésben, rossz, széteső állapotban.   A szerző, Tamási Áron (1897-1966) író által DEDIKÁLT példány. "Bella Andor kedves barátomnak, sok és emlékezetes együttlétünkre gondolva, 1944 VI. 2." Alatta az ajándékozott személy által tovább ajándékozási sorokkal, 1952. május 31.
20962.

Rufpreis:
1 000 HUF
35

Kertész Erzsébet: A fejedelem-asszony. Zrínyi Ilona élete. A szerző, Kertész Erzsébet. A szerző, Kertész Erzsébet (1909-2005) író által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1986, Kossuth. Kiadói papírkötés.
20963.

Rufpreis:
1 600 HUF

20964.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF