Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Szalay Károly: Halogatom a halálomat. Bp., 2022. Orpheusz kiadó. Kiadó kartonált papírkötésben. 357p. DEDIKÁLT
20941.

Rufpreis:
2 800 HUF

Békés István: Petőfi nyomában. Bp., 1959, Gondolat Kiadó. 528 p. Számos képpel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kissé foltos borítóval, laza kötéssel, címlapon apró javított szakadással, néhány lapon ceruzás jelülésekkel és jegyzetekkel, néhány kevés lapon lapszéli folttal.
20942.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Imre: Indiánok. Az észak-amerikai Nagy Síkság harcosai. Bp., é.n. Múzsák Közművelődési Kiadó. Ábrákkal és rajzokkal gazdagon illusztrálva. Enyhén sérült kiadói papírkötés.
20943.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

3 db könyv:  Sigmund Freud-Dr. Almásy Endre et alii: Lélekelemzési tanulmányok. Dolgozatok a pszichoanalízis főbb kérdéseiből. Bp., 1993, Párbeszéd-T-Twins. Kiadói papírkötés. Reprint kiadás. +  Siegmund Freud: Mózes és az egyistenhit. Ford.: F. Ozorai Gizella. Bp., 1946, Bibliotheca. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült, javított gerinccel. +  Rycroft, Charles: A pszichoanalízis kritikai szótára. 1994, Párbeszéd Könyvek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20944.

Rufpreis:
2 800 HUF

Fábián Gyula: Gábor diák. (Zrínyi Miklós török diákja.) Történelmi regény. Fábiánné Biczó Ilona rajzaival. Bp., [1930], Dante, 160 p. Egészoldalas illusztrációkkal. A borító Biczó András munkája. Átkötött illusztrált félvászon-kötés, javított kötéssel, kopott borítóval.
20945.

Rufpreis:
2 000 HUF

Reviczky Gyula összegyűjtött művei. Bp., 1944., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
20946.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kőrösi Csoma Sándor: Buddha élete és tanításai. Ford., az előszót írta és jegyzetekkel ellátta: Bodor András. Bukarest, 1972, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + A Bhagavad-Gita. Úgy, ahogy van. Teljes, bővített kiadás. A szanszkrit eredetivel, annak latin betűs átírásával, a szavak magyar megfelelőivel, fordítással és részletes magyarázattal. H.n., 2016, The Bhaktivedanta Book Trust. Harmadik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
20947.

Rufpreis:
2 400 HUF

G. K. Chesterton: Brown atya hitetlensége. + Brown atya botránya. Ford.: Péter Ágnes. Bp., 2007-2008, Új Ember. Kiadói papírkötés.
20948.

Rufpreis:
2 000 HUF

20949.

Rufpreis:
2 800 HUF

Carl von Rotteck-Carl Welcker: Staats-Lexikon oder Staatswissenschaften in Verbindung mit vielen der angesehensten Publicisten Deutschlands. Siebenter Band. Ultona, Hammerich. Félbőr kötés, jó állapotban, Gróf Zichy Ödön pecsétjével.
20950.

Rufpreis:
2 000 HUF

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp., 1936, Győző Andor. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés.
20951.

Rufpreis:
2 000 HUF

3 db könyv: William Shakespeare szonettjei. Ford.: Szabó Lőrinc. Würtz Ádám rézkarcaival. Bp., 1964, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Énekek éneke. A világirodalom szerelmes verseiből. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói félműbőr-kötés, kissé koszos kiadói papír védőborítóban. + Kosztolányi Dezső: Zsivajgó természet. Réber László rajzaival. Bp., 1988, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
20952.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF