Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Balázs Győző: Magyar költők anyaszeretete / dedikált   A miskolci szabadegyetemen tartott előadás. Miskolc, (1932.) Ifj. Ludvig és Janovits. 32 p. Első kiadás! Kiadói foltos papírborítóban
20989.

Rufpreis:
1 800 HUF

Amerikai állampolgársági vizsga teljes anyaga Kérdés és feleletekben Magyar és angol nyelven. teljes magyarázattal. New York., é.n. Corvin. 127p. Papírborítóval
20990.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hámori István Péter Karbid krónika (bányatáji vidámkodások) Bp., 1996. Bányaipari Szakszervezet. . 269p.  Kiadói papírkötés
20991.

Rufpreis:
1 400 HUF

Nagy László Erdélyi boszorkányperek (szivárvány) Kossuth Kiadó, 1988 Kiadói papírkötésben, volt könyvtári példány.
20992.

Rufpreis:
1 000 HUF

Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalása Márciához. Ford.: Lévay József. Bp., 1874, Ráth Mór,(Bécs, Fischer J. C. és Társa-ny.), 4+48 p. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
20993.

Rufpreis:
1 600 HUF

Héléne Berr naplója 1942-1944. Závada Pál előszavával. Ford.: Kiss Kornélia. Bp.,2009,Magvető. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20994.

Rufpreis:
1 800 HUF

Vas Gereben: Nagy idők, nagy emberek. Magyar korrajz. .I-V. . kötet. 2. kiadás. . Bp. 1863 Emich. 128,129,127, 133,71 p. Szétvált fűzéssel, korabeli félvászon kötésben
20995.

Rufpreis:
2 000 HUF

The Twelve Symbol Animals: Paper Cut In China Unesco, 2009. Kiadói kartonált keménykötés, kiadói tékában. Belül papírkivágás mellékletekkel Jianzhi
20996.

Rufpreis:
2 000 HUF

C. Green: A rémület hajója. Bp., én., Stádium. Kiadói papírkötés, szakadt kopott borítóval. + G. Hylton: Folyik a tánc. Dörög a colt. Tarka könyvek. Bp., (1947), Hungária. Kiadói papírkötés.
20997.

Rufpreis:
1 600 HUF
20

20998.

Rufpreis:
1 800 HUF

Geöcze Sarolta: Az akarat nevelése. B., 1901. Lampel. 143p. Korabeli félvászon kötésben
20999.

Rufpreis:
1 400 HUF

Francois Villon összes versei. Ford.: Illyés Gyula, József Attila, Kálnoky László, Mészöly Dezső, Szabó Lőrinc, Weöres Sándor. Gyergyai Albert utószavával. Szász Endre illusztrációival. Bp., 1966, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott, illusztrált kiadói papírtokban.
21000.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF