Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Fehér Klára: Idegen víztükör. A szerző, Fehér Klára által [Fedor] Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1959., Magvető. Kiadói félvászon-kötés.
20965.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kertész Magda: A nő - három szereposztásban. A szerző, Kertész Magda által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1972., Magvető. Kiadói papírkötés.
20966.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bende Ibolya: Csalók és balekok. A szerző, Bende Ibolya által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1988., Szerzői. Kiadói papírkötés.
20967.

Rufpreis:
1 600 HUF

Moldova György: Ferecvárosi koktél. (H. Kovács történeteiből.) A szerző, Moldova György (1934-2022) Kossuth-díjas író által [Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére] DEDIKÁLT példány. Bp., 1974., Magvető. Kiadói papírkötés, foltos lapélekkel.
20968.

Rufpreis:
1 600 HUF

20969.

Rufpreis:
1 600 HUF

Székely Júlia: Valahol háború is van. Két regény. A szerző, Székely Júlia által Fedor Ágnes (1909-1990) magyar író, újságíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1982., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20970.

Rufpreis:
1 600 HUF

Salamon Anikó: Gyimesi csángó mondák, ráolvasások, imák. Bp.,1987, Helikon. Díszes vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
20971.

Rufpreis:
1 800 HUF

Eduard Mörike: A varázscipő. Ford.: Honti Irma. Szenes Zsuzsa illusztrációival. Bp., 1959, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés. Számozatlan példány.
20972.

Rufpreis:
1 600 HUF

A magyar hirlap-irodalom statistikája 1780-1880-ig Összeáll.: Szalády Antal Bevezetéssel ellátta: Ferenczy József Bp. 1884. Lampel R. 248 l. 3 sztl. lev. Korabeli félvászon kötésben, az eredeti fedőlap bekötve,
20973.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.)
20974.

Rufpreis:
1 800 HUF

20975.

Rufpreis:
1 800 HUF

20976.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF