1 800 HUF
4,88 EUR, 5,63 USD
Méhes András: Társalgó. Nélkülözhetetlen vezető a társaságban és az egész életen keresztül. Bp., é.n., Franklin, 392 p. Teljesen átdolgozott második kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, 5 lap sérült (5/6., 191/192,205/206,207/208, 385/386.)