Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Bánfi János: Magyar László utazásai és kalandjai az érettebb ifjuság számára. Bp., 1892., Révai. Fekete-fehér illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, kopott borítóval, az utolsó lapon kis szöveget nem érintő hiánnyal.
21037.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rideg Sándor: Sámson. Bp., 1959, Táncsics. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, kis sérüléssel
21038.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Cs. Szabó László: Magyar néző. Napló az európai valóságról. (DEDIKÁLT). Bp., [1939], Nyugat, 184+(4) p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos. A szerző, Cs. Szabó László (1905-1984) Kossuth-díjas író által DEDIKÁLT példány.
21039.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Móricz Zsigmond: Életem regénye. Bp., 1939. Athenaeum. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
21040.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Devecseri Gábor: Terjed a fény. (DEDIKÁLT). Bp., 1950, Hungária. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, az elülső kötéstábla levált. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Devecseri Gábor (1917-1971) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író, műfordító által Hont Ferenc (1907-1979) rendező részére DEDIKÁLT példány.
21041.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kardos László, Pető Miklós, Radó György (szerk.): ,,Van ilyen párt!". Versek. Az egyik szerkesztő és fordító, Pető Miklós által dedikált!. Bp., 1951, Uj Magyar Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
21042.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Konrád György: A cinkos. New York, 1986, Püski. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
21043.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mihalkov: A Lenin-Muzeumban. [Ford. Lator László.] Bp., 1952, Ifjusági,32 p. Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott, foltos borítóval, egy lapon szakadással.
21044.

Rufpreis:
2 800 HUF

Devecseri Gábor: Bikasirató. Szántó Piroska illusztrációival. 1971. Magvető.
21045.

Rufpreis:
2 000 HUF

21046.

Rufpreis:
6 000 HUF

21047.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

21048.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF