Petőfi Sándor. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
Fóthy János: A csodálatos völgy. Regény. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1935, Révai, 333+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
Fóthy János: Léda és a hattyú. Regény. A szerző, Fóthy János (1893-1979) író, újságíró, művészeti kritikus, költő, műfordító által Bónyi Adorján (1892-1967) író, szerkesztő, színműíró által DEDIKÁLT példány! Bp.,én., Széchenyi. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, a 70-87. oldalak között a lapok alsó sarkán kis sérülésekkel.
Soós Zoltán: Hátországi portya. (DEDIKÁLT). Bp., 1982, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány. A szerző, Soós Zoltán (1935-2015) költő által DEDIKÁLT példány.
Baranyi Ferenc: Túl az éjszakán. (DEDIKÁLT). Bp., 1969, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, szakadt kiadói papír védőborítóban. A szerző, Baranyi Ferenc (1937- ) Kossuth- és József Attila-díjas költő, író által DEDIKÁLT példány.
Ebers György: Homo sum. Regény. Ford.: Törs Kálmán. A műfordító, Törs Kálmán (1843-1892) író, hírlapíró és országgyűlési képviselő által DEDIKÁLT példány. "Az én kedves sógorasszonyomnak, Bródy Adolfnénak." Bp., 1978., Ráth Mór,VIII+406 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, körülvágott, laza fűzéssel.