Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal.
21073.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szász Károly Emlékbeszéd Lewes Henrik György külső tag fölött. Bp., 1881, MTA, bélyegzésekkel, 19+1 p.   George Henry Lewes (1817-1878) angol filozófiai író.
21074.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben.
21075.

Rufpreis:
1 800 HUF

Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
21076.

Rufpreis:
1 400 HUF

Justinus Budó: Symbolae ad supplementum glossarii mediae et infimae latinitatis Regni Hungariae. Bp., 1909, Typis Armini Fritz, 22 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés.
21077.

Rufpreis:
1 800 HUF

Varga László: Új társadalmi rend felé. Bp., 1940, Magyar Kultúra, 70+1 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
21078.

Rufpreis:
1 400 HUF

Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal.
21079.

Rufpreis:
1 600 HUF

Radó Antal: A magyar műfordítás története 1772-1831. Bp., 1883, Révai,(Franklin-ny.), 86 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött szakadt, foltos, javított elülső papírborítóval.
21080.

Rufpreis:
1 800 HUF

Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés,
21081.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tápay-Szabó László: Asztalom fiókjaiból 1. (Budapest), 1934. Szerzői kiadás. (Egri Nyomda). 80 p. Kiadói papírborítóban
21082.

Rufpreis:
1 800 HUF

Várkonyi Nándor: Az írás története. Bp., 1943, Turul. 144 p. XXIV t. kiadói sérült félvászon kötésben
21083.

Rufpreis:
1 000 HUF

Révay József: Ókori író - mai olvasó. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
21084.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF