Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3082475
21073
462
Dékány Andor: Szontagh Gusztáv irodalmi bírálatai. Bevezetéssel és ellátta: - -. Bp., 1929, Sárkány-ny. Kiadói papírkötés, sérült, részben szétvált gerinccel. Felvágatlan lapokkal. 3083266
21074
462
Szász Károly Emlékbeszéd Lewes Henrik György külső tag fölött. Bp., 1881, MTA, bélyegzésekkel, 19+1 p. George Henry Lewes (1817-1878) angol filozófiai író.
3085225
21075
462
Cherbuliez Viktor: Művészet és természet. Bp., 1893. Magyar Tudományos akadémia. Kiadói enyhén kopott egészvászon-kötésben.
3084562
21076
462
Riedl Frigyes: Poétika. A középiskolák VI. osztálya számára. Átdolgozta Pintér Jenő. Bp., 1933, Franklin. Tizedik kiadás. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, foltos.
3084394
21077
462
Justinus Budó: Symbolae ad supplementum glossarii mediae et infimae latinitatis Regni Hungariae. Bp., 1909, Typis Armini Fritz, 22 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés.
3081056
21078
462
Varga László: Új társadalmi rend felé. Bp., 1940, Magyar Kultúra, 70+1 p. II. kiadás. Kiadói papírkötés.
3084768
21079
462
Lafargue Pál: A tőke vallása. Fordította: Illés Artur. Bp., 1907, Népszava Könyvkereskedése. 31 p. Első kiadás! Kiadói papírkötésben, sérült gerinccel és borítóval, kissé foltos lapokkal.
3080647
21080
462
Radó Antal: A magyar műfordítás története 1772-1831. Bp., 1883, Révai,(Franklin-ny.), 86 p. Átkötött egészvászon-kötés, bekötött szakadt, foltos, javított elülső papírborítóval.
3084923
21081
462
Hegedűs Loránt: Kossuth. Színjáték öt felvonásban. Bp.,1927, Athenaeum. Kiadói papírkötés,
3085445
21082
462
Tápay-Szabó László: Asztalom fiókjaiból 1. (Budapest), 1934. Szerzői kiadás. (Egri Nyomda). 80 p. Kiadói papírborítóban
3084917
21083
462
Várkonyi Nándor: Az írás története. Bp., 1943, Turul. 144 p. XXIV t. kiadói sérült félvászon kötésben
3085756
21084
462
Révay József: Ókori író - mai olvasó. 1942, Parthenon. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF