https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbőr-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülső borítón sérülésekkel, kopott borítóval.
1
21049.

Bentley's Second Phrase Code. Compiled by E. L. Bentley. London, 1936, William Brown & Co. Second Print. Angol nyelven. Kiadói félbőr-kötés, festett lapélekkel, a gerincen és az elülső borítón sérülésekkel, kopott borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Imman. Io. Gerh. Schelleri (Scheller, Immanuel Johann Gerhard): Praecepta Stili Bene Latini In Primis Ciceroniani, Seu Eloquentiae Romanae. 2. kötet. Lipcse, 1784, Caspar Fritsch. 2. bővített és javított kiadás. Latin nyelven. Későbbi kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, laza kötéssel, elülső kötéstábla belsején feljegyzésekkel, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lap kissé foltos, egy lap kijár. Csak a 2. kötet!
1
21050.

Imman. Io. Gerh. Schelleri (Scheller, Immanuel Johann Gerhard): Praecepta Stili Bene Latini In Primis Ciceroniani, Seu Eloquentiae Romanae. 2. kötet. Lipcse, 1784, Caspar Fritsch. 2. bővített és javított kiadás. Latin nyelven. Későbbi kartonált papírkötésben, kissé kopott gerinccel és borítóval, laza kötéssel, elülső kötéstábla belsején feljegyzésekkel, hiányzó előzéklappal, néhány kevés lap kissé foltos, egy lap kijár. Csak a 2. kötet!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel
1
21051.

Marcus Tullius Cicero: M. Tullii Ciceronies Orationes Selectae. Opera, et studio Chrisotphori Wahl, . Tomus Secundus. Tyrnaviae, 1775-1756, Typ. Tyrnaviensibus-Typ. Regiae Universitatis, ; 444+10 p. Fűzve, borítók nélkül., címlapon és az utolsó levélen kisebb sérülésekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban.
1
21052.

Macue Basó: Százhetven haiku. Ford.: Fodor Ákos. Bp., 1998, Terebess. Kiadói papírkötés, újszerű, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
EUR
,
14,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911., Nyugat, (Világosság-ny.), 104+6 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal,
1
21053.

Babits Mihály: Herceg, hátha megjön a tél is! Bp., 1911., Nyugat, (Világosság-ny.), 104+6 p. Első kiadás. A borító Falus Elek munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, szakadt borítóval, a gerincen hiánnyal,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fekete István: Öreg utakon. Fekete István művei. Szeged,2005,Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!
1
21054.

Fekete István: Öreg utakon. Fekete István művei. Szeged,2005,Lazi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Ritka!

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dell'Accademia d'Unheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.
1
21055.

1947 Janus Pannonius: Rivista Trimestrale Umanistica dell'Accademia d'Unheria in Roma. Anno 1. Numero 4. 1947 ottobre dicembre. Fondate e diretta Tiberio Kardos. Roma, 1947 Edizioni della Bussola, 6+555-757+1 p.+ XII t. Olasz nyelven. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Felvágatlan lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes szocialista témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, közte:   Marx Károly: Bér, ár, profit. A Nemzetközi Munkásszövetség főtanácsának 1865. jún. 26. tartott ülésében elmondott beszéd. Ford.: Bokányi Dezső. Munkáskönyvtár. [Bp.,1918],Népszava, 72 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval és gerinccel, kötéssel, foltos, két lapszélen kis hiánnyal.;   Horváth Zoltán: Hogy vizsgázott a magyarság. Szocialista Könyvtár. Bp., [1945]. Népszava, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval.;   A munkások barátjai és ellenségei vagy mire jó a szociáldemokráczia? Győr,én.,Győr Egyházmegyei Nyomda, 48 p. Borító nélkül.;   Rákosi Mátyás: Harc az újjáépítésért. Bp.,1945, Szikra, 32 p.;   Rudas László: Klasszikus kapitalizmus és imperializmus. Szemináriumi Füzetek. Bp.,én.,Magyar Kommunista Párt, foltos, 28 p.;   A . J. Zisz: A kommunista erkölcs. Bp., 1949, Szikra, 48 p. A borító elvált a könyvtesttől.;   1949 Falusi Népnevelő. 1949. feb. 10., 6 szám. Bp., MDP, 20 p.;   ...stb. Összesen 10 db. Változó állapotban.
1
21056.

Vegyes szocialista témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, közte: Marx Károly: Bér, ár, profit. A Nemzetközi Munkásszövetség főtanácsának 1865. jún. 26. tartott ülésében elmondott beszéd. Ford.: Bokányi Dezső. Munkáskönyvtár. [Bp.,1918],Népszava, 72 p. Kiadói papírkötés, javított borítóval és gerinccel, kötéssel, foltos, két lapszélen kis hiánnyal.; Horváth Zoltán: Hogy vizsgázott a magyarság. Szocialista Könyvtár. Bp., [1945]. Népszava, 62 p. Kiadói papírkötés, sérült, hiányos borítóval.; A munkások barátjai és ellenségei vagy mire jó a szociáldemokráczia? Győr,én.,Győr Egyházmegyei Nyomda, 48 p. Borító nélkül.; Rákosi Mátyás: Harc az újjáépítésért. Bp.,1945, Szikra, 32 p.; Rudas László: Klasszikus kapitalizmus és imperializmus. Szemináriumi Füzetek. Bp.,én.,Magyar Kommunista Párt, foltos, 28 p.; A . J. Zisz: A kommunista erkölcs. Bp., 1949, Szikra, 48 p. A borító elvált a könyvtesttől.; 1949 Falusi Népnevelő. 1949. feb. 10., 6 szám. Bp., MDP, 20 p.; ...stb. Összesen 10 db. Változó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db:   Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.;   Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.;   Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.;   Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;
1
21057.

Vegyes irodalomtörténeti tétel, 4 db: Pintér Jenő: Időmutató a megújhodás korabeli magyar irodalom történetéhez (1772-1831.) Bp., 1913, Thália, 37 p. Kiadói papírkötés.; Kenyeres Imre: A magyar irodalomtörténetírás fejlődése a XVIII. században. Bp., 1934, Mérnökök Nyomdája, 58+1 p. Kiadói papírkötés, sérült borítóval. Felvágatlan lapokkal.; Gárdonyi Klára: Biedermeier a magyar költészetben. Bp., 1936, Hellas-ny., 46+1 p. Kiadói papírkötés.; Turóczi-Trostler József: A magyar irodalom európaizálódása. Bp., 1946, Egyetemi Nyomda, 35 p. Kiadói papírkötés, szakadt, foltos borítóval.;

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fraknói Vilmos-Ábel Jenő: Két magyarországi egyházi író a XV. századból. Andreas Pannonius - Nicolaus de Mirabilibus. Budapest, 1886. MTA: Szétvált fűzéssel, kötés nélkül.
1
21058.

Fraknói Vilmos-Ábel Jenő: Két magyarországi egyházi író a XV. századból. Andreas Pannonius - Nicolaus de Mirabilibus. Budapest, 1886. MTA: Szétvált fűzéssel, kötés nélkül.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
EUR
,
11,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.
1
21059.

Galeottus Martius: Carmina. Edidit Ladislaus Juhász. Biliotheca Scriptorum Medii Recentisque Aevorum XV. Szeged, 1932, Excudebat Typographia Urbana Szegediensis, 27 p. Latin nyelven. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal, szép állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.
1
21060.

Gegus Dániel - Őszi ugaron - Szerző kiadása - 1921 - Budapest - korabeli félvászon kötésben. 125 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse