Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 324
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3084929
21085
462
Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben.
3082199
21086
462
Paládi-Kovács Attila: Fényes Elek. A múlt magyar tudósai. Bp.,(1976),Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Csokalyi Fényes Elek (1807-1876) statisztikus, közgazdasági statisztikai és földrajzi író, a honismereti szemlélet és munkálkodás hazai megteremtője, a magyarországi közgazdasági statisztika első jelentős képviselője.
3079754
21087
462
3079410
21088
462
Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés. Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő.
3079748
21089
462
Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés.
3079971
21090
462
3080553
21091
462
Hornyánszky Gyula: A homerosi beszédek tömeglélektani vonatkozásukban. [Értekezések a történeti tudományok köréből. XXIII. köt. 10. szám. Bp., 1915, MTA, 92+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító levált, szakadt. Felvágatlan lapokkal.
3079897
21092
462
3048854
21093
462
A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
3048498
21094
462
Jobbágy Károly: Hó és nap. Bp., 1963. Magvető. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kiadói, kopottas félvászon kötésben, intézményi bélyegzővel. 3049342
21095
462
2744528
21096
462
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF