Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

Martos Ferencz: Titánia. Költemények 1896-1902. Bp., 1902, Athenaeum. IV, 176,[1]p. . Kiadói festett vászonkötésben.
21085.

Rufpreis:
1 800 HUF

Paládi-Kovács Attila: Fényes Elek. A múlt magyar tudósai. Bp.,(1976),Akadémiai. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Csokalyi Fényes Elek (1807-1876) statisztikus, közgazdasági statisztikai és földrajzi író, a honismereti szemlélet és munkálkodás hazai megteremtője, a magyarországi közgazdasági statisztika első jelentős képviselője.
21086.

Rufpreis:
1 200 HUF

21087.

Rufpreis:
1 600 HUF

Vargha Anna: Bartholomeus Frankfordinus Pannonius. Bp., 1939, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 12 p. Kiadói papírkötés.   Frankfordinus, Bartholomeus Pannonius (cca1490 ? - 1522 után) humanista, drámaíró, költő.
21088.

Rufpreis:
1 600 HUF

Dezsényi Béla: Sajtó és könyvészet. Az Országos Széchenyi Könyvtár kiadványai XVI. köt. Bp., 1942, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 34 p. Kiadói papírkötés.
21089.

Rufpreis:
1 600 HUF

21090.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hornyánszky Gyula: A homerosi beszédek tömeglélektani vonatkozásukban. [Értekezések a történeti tudományok köréből. XXIII. köt. 10. szám. Bp., 1915, MTA, 92+1 p. Kiadói papírkötés, az elülső borító levált, szakadt. Felvágatlan lapokkal.
21091.

Rufpreis:
1 800 HUF

21092.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Krónikás. Doktor Elek versei 1965-2011. K.n., 2011. Kiadói papírkötésben. A szerző által DEDIKÁLT példány.
21093.

Rufpreis:
1 600 HUF

Jobbágy Károly: Hó és nap. Bp., 1963. Magvető. A szerző által DEDIKÁLT példány. Kiadói, kopottas félvászon kötésben, intézményi bélyegzővel.
21094.

Rufpreis:
1 600 HUF

21095.

Rufpreis:
1 600 HUF

21096.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF