Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 324

20929.

Rufpreis:
1 200 HUF

20930.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sass József: A csízma. Népszínmű 3 felvonásben Parasztírók könyvtára, Kaposvár. 1939. 1 . szám. Kiadói papírkötésben 57 p
20931.

Rufpreis:
1 200 HUF

Lóránt Mihály: A bélyeg. Bp., 1925, Athenaeum, 104 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinc
20932.

Rufpreis:
1 000 HUF

20933.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fekete Sándor: Petőfi Sándor életrajza I. A költő gyermek- és ifjúkora. Bp., 1973, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20934.

Rufpreis:
1 600 HUF

Omár Khájjám: Rubáiját. Ford.: Szabó Lőrinc. Bp., é.n. Táltos.112 p. Újrakötött félvászon-kötésben, néhány enyhén sérült lappal.
20935.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ady Endre: Szeretném, ha szeretnének. Versek. 4. kiadás. Hozzákötve: Ki látott engem? Versek.. 2. kiadás. Bp., 1919, Pallas, 134+2;+147+1 p. Átkötött egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
20936.

Rufpreis:
1 800 HUF

Szentiványi Kálmán: A völgy emberei. (DEDIKÁLT). Bp., 1957, Kossuth. Átkötött félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, néhány sérült lappal, intézményi bélyegzőkkel. Megjelent 5000 példányban. A szerző, Szentiványi Kálmán (1921-1996) által DEDIKÁLT példány.
20937.

Rufpreis:
1 800 HUF

Babits Mihály: Erato. Az erotikus világköltészet remekei. 6 illusztráció Zichy Mihály: Szerelem ciklusából. Bp., 2000, Pán. Hasonmás kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, utólagos papír borítóval.
20938.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ignácz Rózsa: Rézpénz. Bp., Dante. Kiadói vászon kötésben, Pastinszky Krisztinának DEDIKÁLT!
20939.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

20940.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF