1 600 HUF
4,34 EUR, 5,00 USD
Lucius Annaeus Seneca: Vigasztalása Márciához. Ford.: Lévay József. Bp., 1874, Ráth Mór,(Bécs, Fischer J. C. és Társa-ny.), 4+48 p. Kiadói kartonált papírkötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott, kissé foltos borítóval.