Szeresd a hazát. Olvasmányok fiúk és leányok számára. Számos képpel. Bp., é.n. (cca 1900), Dolinay Gyula Hírlap- és Könyvkiadó-vállalata (Nagy Sándor-ny.), 95+(3) p. Kiadói gazdagon díszített, szecessziós félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé sérült lappal.