Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3055154
11793
459
Pirkenhammer kínáló tál. Matricás, jelzett, hibátlan 17x26 cm
3046820
11794
459
Kalocsai váza és hamuzó, jelzett, hibátlan, m: 19 cm, d: 9 cm 3026485
11795
459
Rosenthal virágmintás porcelán tálka, 14x9 cm + Vittorio Vergani & Co. szőnyeg reklámos tálka, 14x10,5 cm. Matricás, jelzett, kisebb kopásokkal.
3042477
11796
459
Meisseni porcelán - Potsdami konferencia (1945.VII.7. - VIII.2.) emlékplakett, biszkvit porcelán, felületén kis szennyeződéssel, eredeti tokjában, d: 64 mm
3042505
11797
459
2 db porcelán cipő, az egyik alján kis lepattanás, h: 9 - 10,5 cm
3042580
11798
459
4 db porcelán tálka/csésze (irizáló, kobaltkék mintás, stb.), jelzettek, változó állapotban, d: 9 - 9,5 cm
3026274
11799
459
"Gruss aus Pöllau" feliratos, virágmintás osztrák porcelán csésze, hozzá való aljjal. Kézzel festett, jelzett, némi kopással, a csészealj talpán apró lepattanások, d: 9,5 - 15 cm
3052203
11800
459
Plasztikus virágokkal díszített, irizáló porcelán váza. Kézzel festett, jelzés nélkül, kis kopással, m: 15 cm
3058358
11801
459
Sz. Berry Gabriella kézifestett tálka, kopással, d: 13,5 cm
3037964
11802
459
Historizáló mintás kis váza, jelzés nélkül, kopással, sérült, m: 9 cm
3060044
11803
459
Csehszlovákia, árnyképes bordás bögre, jelzett, kis kopással, m: 8,5 cm 3037199
11804
459
Bavaria Schinding bonbonniere. Matricás, jelzett, apró kopással d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF