Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2963722
11780
459
3200
Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan
3074561
11781
459
Villeroy & Boch hordó formájú csésze, antik, jelzett, repedéssel 9 cm
2585476
11782
459
Aquincum gomba formájú sószóró, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:6cm
3070772
11783
459
Royal Dux hölgy galambbal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm 3070525
11784
459
Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
3070541
11785
459
4200
Szerelmi jelenet. Biszkvit fehér porcelán dísz. Formaszámmal jelzett, leveleken kis lepattanással 18x23 cm 3075437
11786
459
6500
Velencei karneváli maszk, cca 1950/60, fajansz, kis kopással, 30x25 cm
3075838
11787
459
Gránit padlóváza. Hólyagos mázazású, jelzett, hibátlan, m: 45,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3075521
11788
459
cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített tál. Jelzett, minimális kopással, d: 23,5 cm 3076853
11789
459
Fathi Mahmoud egyiptomi porcelán szervírozó szett, tálca 25x25 cm, 2 db kínáló h: 21 cm, 2 db bögre m: 10 cm, jelzett, kis kopással.
3076763
11790
459
Carl Scheidig agárpár. Jelzés nélkül, sorszámozott, hibátlan, 18x17 cm 3035346
11792
459
Német porcelán zenélő kislány libával. Címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF