Porzellan

Zahl der Lose: 420

Colditz retro porcelán mokkás készlet. Hat személyes. Matricás, jelzett, hibátlan
11780.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Villeroy & Boch hordó formájú csésze, antik, jelzett, repedéssel 9 cm
11781.

Rufpreis:
5 000 HUF

Aquincum gomba formájú sószóró, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:6cm
11782.

Rufpreis:
2 800 HUF

Royal Dux hölgy galambbal. Jelzett, hibátlan, m: 14 cm
11783.

Rufpreis:
5 000 HUF

Sumi Cluj porcelán Bacchus festett. részben biszkvit porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 22 cm
11784.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szerelmi jelenet. Biszkvit fehér porcelán dísz. Formaszámmal jelzett, leveleken kis lepattanással 18x23 cm
11785.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13
10

Velencei karneváli maszk, cca 1950/60, fajansz, kis kopással, 30x25 cm
11786.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Gránit padlóváza. Hólyagos mázazású, jelzett, hibátlan, m: 45,5 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11787.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített tál. Jelzett, minimális kopással, d: 23,5 cm
11788.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fathi Mahmoud egyiptomi porcelán szervírozó szett, tálca 25x25 cm, 2 db kínáló h: 21 cm, 2 db bögre m: 10 cm, jelzett, kis kopással.
11789.

Rufpreis:
6 000 HUF

Carl Scheidig agárpár. Jelzés nélkül, sorszámozott, hibátlan, 18x17 cm
11790.

Rufpreis:
5 000 HUF

Német porcelán zenélő kislány libával. Címkével jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11792.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF