Porzellan

Zahl der Lose: 420

Alt Schönwald Bavaria hiányos mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal
11756.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm
11757.

Rufpreis:
4 000 HUF

11758.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11759.

Rufpreis:
4 000 HUF

Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
11760.

Rufpreis:
6 000 HUF

11761.

Rufpreis:
4 000 HUF

11762.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11763.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11764.

Rufpreis:
1 000 HUF

11765.

Rufpreis:
6 000 HUF

11766.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kínai fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, javított farok / Chinese Pho dog restored 26 cm
11767.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF