https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 420
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2600038
11756
459
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alt Schönwald Bavaria hiányos mokkás készlet, részben kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal 2576498
11757
459
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Porcelán fali dísz, fa keretben 13x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2377616
11758
459
0
4800
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kahla porcelán hiányos étkészlet. Matricás, jelzett, minimális kopással
Das Lot is nicht erreichbar
2386782
11759
459
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Alt Wien antik jelenetes porcelán bonbonier, matricás, jelzett, kopásokkal. d: 8,5 cm, m: 6,5 cm 2980887
11760
459
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Figurális porcelán teáskanna, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2980877
11761
459
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db virágmintás angol porcelán váza, matricás, jelzetlen, kopásokkal, máz alatti hajszálrepedésekkel, m: 20 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2580700
11762
459
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Bareuther porcelán tál. Matricás, jelzett, apró karcokkal. 30 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2792733
11763
459
0
3200
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2 db kínai teás csésze alj. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással d: 16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2987444
11764
459
0
1000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik fehér porcelán vadászkorsó, az oldalán lévő kartusába vadászjelenet ragasztható, jelzés nélkül, hibátlan, m:22 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2941477
11765
459
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Sarreguemines francia rákszínű csigatál készlet. Jelzéssel, mázas fajansz, kis kopással, d: 23,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2966438
11766
459
0
4000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1900 Antik kínai váza pár, jelzéssel, egyik ragasztott és szájánál hajszálrepedt. M: 16,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3021268
11767
459
0
6000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Kínai fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, javított farok / Chinese Pho dog restored 26 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse