Porzellan

Zahl der Lose: 420

Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
11817.

Rufpreis:
1 000 HUF

4 darab porcelán és fajansz dísztál, kis sérülésekkel, közte jelzett, d: 22-23 cm
11818.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

11819.

Rufpreis:
1 200 HUF

Porcelán patikai tégely, POLYCX 1500, jelzett, pattanással, m: 12 cm
11820.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Bodrogkeresztúri kacsapár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
11821.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kínai váza matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
11822.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kínai váza, jelzés nélkül, máz alatti festéssel, hibátlan 30 cm
11823.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cseh Alt Wien Epiag porcleán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan 8 cm
11824.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db Delft fiú és lány figura, jelzett, hibátlan, m: 11-12 cm
11825.

Rufpreis:
2 800 HUF

Antik jelenetes porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 36x24 cm
11826.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
11827.

Rufpreis:
1 000 HUF

Elbogen Rasper komacsésze. Mázas porcelán, jelzett, apró kopással d: 11 cm
11828.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF