Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2517099
11817
459
Metzler Orloff hausmaler festett porcelán hamutál, jelzett, erősen kopott, d: 9 cm
3056005
11818
459
3800
4 darab porcelán és fajansz dísztál, kis sérülésekkel, közte jelzett, d: 22-23 cm 2771984
11819
459
3056497
11820
459
Porcelán patikai tégely, POLYCX 1500, jelzett, pattanással, m: 12 cm
3019959
11821
459
2200
Bodrogkeresztúri kacsapár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
3020860
11822
459
Kínai váza matricás, jelzett, hibátlan 12 cm
3014876
11823
459
Kínai váza, jelzés nélkül, máz alatti festéssel, hibátlan 30 cm
3020857
11824
459
Cseh Alt Wien Epiag porcleán dobozka, matricás, jelzett, hibátlan 8 cm
3033667
11825
459
3 db Delft fiú és lány figura, jelzett, hibátlan, m: 11-12 cm
3076619
11826
459
Antik jelenetes porcelán kínáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal 36x24 cm
3078385
11827
459
Porcelán sirály, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
3074557
11828
459
Elbogen Rasper komacsésze. Mázas porcelán, jelzett, apró kopással d: 11 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF