Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3074844
11841
459
4 darab kis porcelán szoborka, közte jelzett. Kopással, m: 6-7 cm
3052090
11842
459
Woodland tányér, jelzett, levonóképes, hibátlan, d: 25 cm
3051581
11843
459
3 darab amerikai gyűjtői porcelán dísztál, jelzett, egyiken pattanással, d: 20-22 cm 3058523
11844
459
Meissen hagymamintás kínáló, jelzett, kopással, d: 26,5 cm 3010702
11845
459
Gerz címer díszítéses söröskorsó, jelzéssel, hibátlan, m: 13 cm 3010701
11846
459
Gerzit original söröskorsó, "Az ital tiszta, a szerelem ritka" felirattal, domború és mázas életkép jelenettel, hibátlan, m: 18 cm 3006864
11847
459
Fonatos kínáló. Szitaképpel díszített, jelzett, kopott, d: 25,5 cm, m: 8 cm
2978905
11848
459
cca 1935-1944 Tiesch-Altwasser matricás virágmintás pecsenyés tál, jelzéssel, hibátlan, 27x25 cm 2976511
11849
459
Kínai porcelán figura. Jelzés nélkül, kis kopottsággal, m: 19 cm 2888546
11850
459
Anita porcelán váza, virágmintás, matricás, jelzett, kis kopással, m: 20 cm
2997435
11851
459
cca 1850 Villeroy & Boch "Fasan" mintás tál. Máz alatti kékkel festett, jelzés nélkül, mázrepedéssel, repedéssel, d: 23,5 cm
3018980
11852
459
Esteé Lauder 1979 porcelán kiöntő, kakaós csésze, matricás, jelzett, hibátlan 14 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF