Porzellan

Zahl der Lose: 420

Zsolnay kisplasztika - Vaddisznóvadászat, névjegykártyatartó. Formába öntött finomfajansz, zöld és domináns mézsárga savmaratott eozinmázakkal fedve. Jelzett, hibátlan, 16,5x15x11,5 cm
11515.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

11516.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

11517.

Rufpreis:
750 000 HUF
2 032,52
2 343,75

11518.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

Villeroy & Boch Vivian 12 személyes exkluzív porcelán étkészlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
11519.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

cca 1881, Zsolnay áttört mintás duplafalú díszedény. Gazdag áttört mintával díszített, sárkányt formázó fedélfogóval. Jelzett: alján kobaltkék családi pecsét. Repedezett mázzal, belsejében erősebb mázrepedésekkel. Kopással, d: 21 cm, m: 22 cm
11520.

Rufpreis:
280 000 HUF
758,81
875,00

11521.

Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
593,75

1874 körül, Zsolnay virágmintás díszváza. Festett porcelánfajansz. Szűkülő talpról szélesedő gömbölyded vázatesten mézsárga csíkokkal tagolt mezőkben stilizált pázsitminta, illetve medalionokban krizantém- és liliomminták. Jelzett: alján masszába nyomott Z.W. PÉCS felirat és formaszám. Kis kopással, m: 21,5 cm
11522.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

11523.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Villeroy & Boch Vivian Gold 12 személyes mokkás és teás készlet. Aranyozott, jelzett, hibátlan. 51 darabos. Kanna 23 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
11524.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Zsolnay fekete maszk. Formába öntött porcelán fekete mázzal kenve. Terv.: Gazder Antal, cca 1960-1970, jelzés nélkül, hibátlan, 22x20 cm
11525.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

11526.

Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
406,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF