Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037993
11635
459
Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló, jelzett, hibátlan, h: 22 cm
3032717
11636
459
Hollóházi németjuhász kutya. Kopott, jelzett, h: 20,5 cm
3022386
11637
459
Hollóházi madár mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 32 cm
2907167
11638
459
Hollóházi Főtaxi Marta taxi hamutál. Matricás, jelzett, is kopással 15x15 cm
2816171
11639
459
3200
Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 7 cm
2377613
11640
459
4800
3060179
11641
459
Hollóházi karkötő. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
3053733
11642
459
Hollóházi aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm
3069934
11643
459
Hollóházi 2 darab Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm 3073401
11644
459
Hollóházi Erika mintás kaspó. Jelzett, domború és matricás mintával díszített, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 14 cm 3073399
11645
459
Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Domború és matricás mintával, jelzett, hibátlan, d: 19 cm, m: 15,5 cm 3076899
11646
459
Hollóházi kékvirágos kétfüles váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF