Porzellan

Zahl der Lose: 420

Hollóházi Erika mintás levél alakú kínáló, jelzett, hibátlan, h: 22 cm
11635.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi németjuhász kutya. Kopott, jelzett, h: 20,5 cm
11636.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi madár mintás kínáló tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopással d: 32 cm
11637.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Főtaxi Marta taxi hamutál. Matricás, jelzett, is kopással 15x15 cm
11638.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán bonbonier, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, d: 15 cm, m: 7 cm
11639.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

11640.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Hollóházi karkötő. Jelzett, hibátlan, d: 8 cm
11641.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hollóházi aranykontúrozott virágmintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 35,5 cm
11642.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi 2 darab Jurcsák László által tervezett mintával díszített porcelán váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11643.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Erika mintás kaspó. Jelzett, domború és matricás mintával díszített, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 14 cm
11644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Hajnalka mintás kaspó. Domború és matricás mintával, jelzett, hibátlan, d: 19 cm, m: 15,5 cm
11645.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hollóházi kékvirágos kétfüles váza. Jelzett, hibátlan, m: 36 cm
11646.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF