Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070201
11611
459
Zsolnay búzavirág mintás bonbonier. Jelzett, kézzel festett, 10x10 cm 3070463
11612
459
Zsolnay búzavirág mintás szív alakú bonbonier. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 6,5x6,5 cm 3073403
11613
459
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm 3073406
11614
459
Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2971161
11615
459
Zsolnay antik fehérmázas falióra lap, jelzéssel, sérüléssel, 21x16,5 cm 2672833
11616
459
2200
Zsolnay fehér mázas porcelán teáskanna. Jelzett, kisebb hibákkal, m: 17 cm 2582673
11617
459
Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm 3051585
11618
459
Zsolnay neoempír kisváza. Jelzett: MADE IN HUNGARY felirat. Kis kopással, m: 10,5 cm
2312138
11619
459
Zsolnay porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
3059169
11620
459
Zsolnay 2 darab Pannonia Sörgyár pohár, jelzett, kis kopással, m: 10 cm 3032724
11621
459
Zsolnay labdázó kisfiú. Jelzett, sérült, hiányos, m: 10,5 cm
2768961
11622
459
Nagyméretű Zsolnay szíves bögre, matricás porcelán, jelzett, kis kopással. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF