Porzellan

Zahl der Lose: 420

Zsolnay búzavirág mintás bonbonier. Jelzett, kézzel festett, 10x10 cm
11611.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay búzavirág mintás szív alakú bonbonier. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, 6,5x6,5 cm
11612.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11613.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11614.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay antik fehérmázas falióra lap, jelzéssel, sérüléssel, 21x16,5 cm
11615.

Rufpreis:
2 400 HUF

11616.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Zsolnay butykos, népi mintával, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
11617.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay neoempír kisváza. Jelzett: MADE IN HUNGARY felirat. Kis kopással, m: 10,5 cm
11618.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay porcelán tálka. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 8,5 cm
11619.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zsolnay 2 darab Pannonia Sörgyár pohár, jelzett, kis kopással, m: 10 cm
11620.

Rufpreis:
1 400 HUF

Zsolnay labdázó kisfiú. Jelzett, sérült, hiányos, m: 10,5 cm
11621.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagyméretű Zsolnay szíves bögre, matricás porcelán, jelzett, kis kopással.
11622.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF