Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3070917
11599
459
15000
Zsolnay hal, eozin mázas, jelzett (tervező:Nádor Judit), mázon karcokkal, m:19x11 cm 3041756
11600
459
Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm, h:21 cm 3020237
11601
459
6 db Zsolnay retro porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan d:9,5 cm, m: 7,5 cm
3069930
11602
459
Zsolnay könyvön ülő bölcs bagoly figura. Terv.: Őry Ferenc. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm 2972585
11603
459
2 db Zsolnay kulacs matricás, jelzett, kopással 12, 16 cm
2850097
11604
459
3032705
11605
459
Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm
2743372
11606
459
Zsolnay porcelán mérőedény. Kopott festéssel, jelzett 13 cm
2987179
11607
459
Zsolnay Skót Terrier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm, h: 9 cm
2987178
11608
459
2577332
11609
459
3069948
11610
459
Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF