Porzellan

Zahl der Lose: 420

Zsolnay hal, eozin mázas, jelzett (tervező:Nádor Judit), mázon karcokkal, m:19x11 cm
11599.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Zsolnay furulyázó juhász, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, m: 19 cm, h:21 cm
11600.

Rufpreis:
6 000 HUF

6 db Zsolnay retro porcelán bögre. Matricás, jelzett, hibátlan d:9,5 cm, m: 7,5 cm
11601.

Rufpreis:
10 000 HUF

Zsolnay könyvön ülő bölcs bagoly figura. Terv.: Őry Ferenc. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15,5 cm
11602.

Rufpreis:
8 000 HUF

2 db Zsolnay kulacs matricás, jelzett, kopással 12, 16 cm
11603.

Rufpreis:
2 800 HUF

11604.

Rufpreis:
3 000 HUF

Zsolnay őz gidájával. Jelzett, kopással, m: 17,5 cm
11605.

Rufpreis:
6 000 HUF

Zsolnay porcelán mérőedény. Kopott festéssel, jelzett 13 cm
11606.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay Skót Terrier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6 cm, h: 9 cm
11607.

Rufpreis:
4 000 HUF

11608.

Rufpreis:
4 000 HUF

11609.

Rufpreis:
4 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás gyertyatartó. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm
11610.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF