Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3051591
11659
459
3 darab Hollóházi retro mintás korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm 3062112
11660
459
3069491
11661
459
Hollóházi dísztál "Vasas SE 1976" felirattal. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm 3069496
11662
459
Hollóházi Seherezádé. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 24,5 cm 3069935
11663
459
Hollóházi 3 darab tárgy: váza, kutya. Kopással, m: 12-14 cm
3069941
11664
459
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, jelzett, hibátlan, 14x12,5 cm 3070763
11665
459
Hollóházi "Tokaji nektár anno 1958" porcelán butella, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
3073120
11666
459
Hollóházi hattyú. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm 3070244
11667
459
50000
Mosdókancsó és mosdótál. Antik fajansz, puttós, virágos dekorral. A tál jelzett. Pasquale Rubati, Milano, jelzéssel. Máz alatti kék festés, hibátlan d: 38 cm, m: 30 cm 2963173
11668
459
50000
3035983
11669
459
48000
2963138
11670
459
40000
Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF