Porzellan

Zahl der Lose: 420

3 darab Hollóházi retro mintás korsó. Jelzett, hibátlan, m: 14,5 cm
11659.

Rufpreis:
1 800 HUF

11660.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi dísztál "Vasas SE 1976" felirattal. Jelzett, hibátlan, d: 24 cm
11661.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi Seherezádé. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m: 24,5 cm
11662.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
9

Hollóházi 3 darab tárgy: váza, kutya. Kopással, m: 12-14 cm
11663.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített tálka, jelzett, hibátlan, 14x12,5 cm
11664.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Hollóházi "Tokaji nektár anno 1958" porcelán butella, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11665.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hollóházi hattyú. Jelzett, hibátlan, m: 8 cm
11666.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mosdókancsó és mosdótál. Antik fajansz, puttós, virágos dekorral. A tál jelzett. Pasquale Rubati, Milano, jelzéssel. Máz alatti kék festés, hibátlan d: 38 cm, m: 30 cm
11667.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11668.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

11669.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Rosenthal Pompadour porcelán teás készlet. Hat személyes komplett, hibátlan
11670.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF