Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3042462
11647
459
Hollóházi porcelán bonbonier. Matricás, jelzett, kis kopással, d: 11 cm 3038023
11648
459
Hollóházi Erika mintás váza, jelzett, kis kopással, m: 15 cm 2912626
11649
459
Hollóházi vizapár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 22,5 cm 3038729
11650
459
Hollóházi virágmintás váza, matricás, jelzett, hibátlan, m: 25,5 cm 3017323
11651
459
2200
Hollóházi százszorszép mintás váza, jelzett, matricás, kis kopással, m: 15 cm
2998360
11652
459
Hollóházi váza, jelzéssel, kopással, m: 18 cm 2524490
11653
459
Hollóházi porcelán Eduscho cukortartó doboz, matricás, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 10 cm
2806673
11654
459
4 db Hollóházi Márka Vermouth Budafok pohár, porcelán, jelzett, kopott, m: 7,5 cm 3000694
11655
459
Hollóházi Vasutasok Szakszervezete Vasutas kupa '79 dísztál, jelzéssel, kopással, d: 18 cm
2944815
11656
459
Hollóházi BVSC 1980 porcelán korsó, jelzéssel, matricás, hibátlan, m: 14 cm
2915703
11657
459
Hollóházi rózsás bonbonier, matricás, jelzett, kopott, rózsa sérült m: 14 cm d: 17 cm 3022914
11658
459
Hollóházi porcelán asztali szett, 3 db, Matricás, jelzett, hibátlan
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF