Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2977796
11671
459
15000
Urbach-Freres - Flora Népi szecessziós mintás fajansz mosdó készlet. Mosdótál, kancsó, szappan és fogkefe tartók. jelzett, hibátlan
2726398
11672
459
3034314
11673
459
22000
Villeroy & Boch 6 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, hozzá való kanállal. Matricás, jelzett, hibátlan.
3034315
11674
459
24000
3034320
11675
459
Villeroy & Boch 6 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, 1 hozzá való kanalakkal. Matricás, jelzett, hibátlan.
3069905
11676
459
30000
MP jelzéssel. Antik olasz fajansz váza, puttós és virágos dekorral, máz alatti kék festéssel, Későbbi jelzéssel. 31 cm
3021281
11677
459
28000
Japán Kawamoto fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, sérülésekkel / Chinese foo dog with damages 20 cm
3037459
11678
459
Unicum Mocca porcelán titokbutykos. Unicum Likőrgyár Budapest. Kézzel festett könyv alakú porcelán italtartó edény, "Mocca 27/58" és "Unicum Likőrgyár Budapest" feliratokkal. Repedezett mázzal, minimális kopottsággal, eredeti parafadugójával és zárócímkéjének maradékával, 19x13x5,5 cm 2963159
11679
459
24000
2564015
11680
459
2377585
11681
459
Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan 3034259
11682
459
14000
6 db Villeroy & Boch Vivian Bourbon dekoros porcleán bögre. Aranyozott, jelzett, hibátlan. 12 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF