Porzellan

Zahl der Lose: 420

Urbach-Freres - Flora Népi szecessziós mintás fajansz mosdó készlet. Mosdótál, kancsó, szappan és fogkefe tartók. jelzett, hibátlan
11671.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

11672.

Rufpreis:
8 000 HUF

Villeroy & Boch 6 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, hozzá való kanállal. Matricás, jelzett, hibátlan.
11673.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

11674.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Villeroy & Boch 6 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, 1 hozzá való kanalakkal. Matricás, jelzett, hibátlan.
11675.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

MP jelzéssel. Antik olasz fajansz váza, puttós és virágos dekorral, máz alatti kék festéssel, Későbbi jelzéssel. 31 cm
11676.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Japán Kawamoto fo kutya mázas porcelán szobor, Jelzett, sérülésekkel / Chinese foo dog with damages 20 cm
11677.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Unicum Mocca porcelán titokbutykos. Unicum Likőrgyár Budapest. Kézzel festett könyv alakú porcelán italtartó edény, "Mocca 27/58" és "Unicum Likőrgyár Budapest" feliratokkal. Repedezett mázzal, minimális kopottsággal, eredeti parafadugójával és zárócímkéjének maradékával, 19x13x5,5 cm
11678.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

11679.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

11680.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bavaria porcelán mokkás készlet. Aranyozott, svájci dekorral, Matricás, jelzett, hibátlan
11681.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

6 db Villeroy & Boch Vivian Bourbon dekoros porcleán bögre. Aranyozott, jelzett, hibátlan. 12 cm
11682.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF