Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3058200
11551
459
14000
Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kopott, m: 23 cm 3033707
11552
459
13000
Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
2981773
11553
459
Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
3074841
11554
459
Herend kínai hal. Jelzett, kis kopással, h: 16 cm 2968015
11555
459
Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm 3022913
11556
459
3800
Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, belül az alján és az oldalán egy helyen mázhibákkal m: 24 cm 3060234
11557
459
Herend eton mintás váza, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 15 cm 2807447
11558
459
3036614
11559
459
Herendi, rózsás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális lepattanással d: 9 cm 3070198
11560
459
Herendi Rothschild mintás kosár alakú kínáló. Jelzett, minimális kopással, 11x9x9 cm 3036620
11561
459
4800
3 db Herendi, virág mintás porcelán asztali dísz és cigaretta kínáló . Kézzel festett, jelzett minimális kopással
2806683
11562
459
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF