Porzellan

Zahl der Lose: 420

Herend Viktória mintás váza. Jelzett, aranyozás kopott, m: 23 cm
11551.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Herendi kínai figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
11552.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Herendi Apponyi mintás váza. Kézzel festett, jelezett, hibátlan 19,5 cm
11553.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Herend kínai hal. Jelzett, kis kopással, h: 16 cm
11554.

Rufpreis:
12 000 HUF

Óherendi hal figurális fogóval bonbonier, kézzel festett virágmintával, jelzéssel, hibátlan, m: 10,5 cm
11555.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herendi virág mintás váza, kézzel festett, jelzett, belül az alján és az oldalán egy helyen mázhibákkal m: 24 cm
11556.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Herend eton mintás váza, jelzett, kézzel festett, kis kopással, m: 15 cm
11557.

Rufpreis:
8 000 HUF

11558.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Herendi, rózsás porcelán bonbonniere. Kézzel festett, jelzett minimális lepattanással d: 9 cm
11559.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Herendi Rothschild mintás kosár alakú kínáló. Jelzett, minimális kopással, 11x9x9 cm
11560.

Rufpreis:
8 000 HUF
9

3 db Herendi, virág mintás porcelán asztali dísz és cigaretta kínáló . Kézzel festett, jelzett minimális kopással
11561.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

11562.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF