Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2806713
11563
459
4800
Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 3038897
11564
459
Herendi petrezselyem mintás, háncsnyomott felületű váza, jelzett, repedéssel, m: 24 cm
2808321
11565
459
Herendi porcelán rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel d: 8 cm 3052182
11566
459
Herendi virág mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm
3073424
11567
459
Herendi litofán tányér pár, jelzett: peremébe nyomott HEREND PORCELÁNGYÁR felirat. Hibátlan, d: 15,5 cm 3073453
11568
459
Herend Apponyi lila mintás 4 darab tárgy: tálka, 2 db csészealj, csésze. Jelzett, csészén kopással, d: 11,5-13,5 cm, m: 5,5 cm 3073464
11569
459
Herend Apponyi zöld mintás 4 darab tárgy: süteményes tál, szendvicses tál, teás csésze, kávés csésze. Jelzett, hibátlan, d: 16,5-19 cm, m: 5-5,5 cm 3073473
11570
459
Herend Bouquet de Fruits mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm, m: 5 cm 3073478
11571
459
Herend Apponyi lila mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 5,5 cm 3073554
11572
459
Herend Apponyi rust mintás csésze és csészealj. Jelzett, csészén gyári tűzhibával, d: 11,5 cm, m: 5 cm 3073557
11573
459
Herend Rothschild mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 5 cm 3073562
11574
459
Herend Viktória mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF