Porzellan

Zahl der Lose: 420

Herendi virágmintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
11563.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Herendi petrezselyem mintás, háncsnyomott felületű váza, jelzett, repedéssel, m: 24 cm
11564.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi porcelán rózsás bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, sérüléssel d: 8 cm
11565.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi virág mintás dobozka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 6 cm
11566.

Rufpreis:
4 000 HUF

Herendi litofán tányér pár, jelzett: peremébe nyomott HEREND PORCELÁNGYÁR felirat. Hibátlan, d: 15,5 cm
11567.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herend Apponyi lila mintás 4 darab tárgy: tálka, 2 db csészealj, csésze. Jelzett, csészén kopással, d: 11,5-13,5 cm, m: 5,5 cm
11568.

Rufpreis:
6 000 HUF

Herend Apponyi zöld mintás 4 darab tárgy: süteményes tál, szendvicses tál, teás csésze, kávés csésze. Jelzett, hibátlan, d: 16,5-19 cm, m: 5-5,5 cm
11569.

Rufpreis:
6 000 HUF
11

Herend Bouquet de Fruits mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 14,5 cm, m: 5 cm
11570.

Rufpreis:
5 000 HUF
41

Herend Apponyi lila mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 16,5 cm, m: 5,5 cm
11571.

Rufpreis:
5 000 HUF
19

Herend Apponyi rust mintás csésze és csészealj. Jelzett, csészén gyári tűzhibával, d: 11,5 cm, m: 5 cm
11572.

Rufpreis:
5 000 HUF

Herend Rothschild mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 12 cm, m: 5 cm
11573.

Rufpreis:
5 000 HUF
25

Herend Viktória mintás csésze és csészealj. Jelzett, hibátlan, d: 14 cm, m: 5 cm
11574.

Rufpreis:
5 000 HUF
29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF