Porzellan

Zahl der Lose: 420

Nagyméretű Zsolnay szíves bögre, matricás porcelán, jelzett, kis kopással.
11623.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay porcelán sótartó. Aranyozott, jelzett, kopott 15 cm
11624.

Rufpreis:
1 800 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, áttört peremrésszel, repedésvonallal, m: 10 cm
11625.

Rufpreis:
2 000 HUF
14

Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, kézzel festett, fedelén repedéssel, 10,5x10,5 cm
11626.

Rufpreis:
1 000 HUF

Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm
11627.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay virágzó csipkebogyó mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm
11628.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Zsolnay vadrózsa mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6,5 cm
11629.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zsolnay szív alakú párologtató edény / szenteltvíz tartó. Jelzett, kis kopással 9x8 cm
11630.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Zsolnay teakiöntő. Manófüles. Jelzett, matricás, kopással, m: 8 cm
11631.

Rufpreis:
1 000 HUF

11632.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Hollóházi retro mintás váza, jelzett, hibátlan, 21x12,5x9 cm
11633.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hollóházi Hortenzia mintás asztali középváza, jelzett, matricás, hibátlan, d: 21 cm, m: 25 cm
11634.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF