Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2768960
11623
459
Nagyméretű Zsolnay szíves bögre, matricás porcelán, jelzett, kis kopással. 3076460
11624
459
Zsolnay porcelán sótartó. Aranyozott, jelzett, kopott 15 cm 3069939
11625
459
Zsolnay pillangó mintás váza, kézzel festett, jelzett, áttört peremrésszel, repedésvonallal, m: 10 cm 3069938
11626
459
Zsolnay pillangó mintás bonbonier, jelzett, kézzel festett, fedelén repedéssel, 10,5x10,5 cm 3069937
11627
459
3800
Zsolnay pillangó mintás váza, jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 11,5 cm 3069946
11628
459
3200
Zsolnay virágzó csipkebogyó mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 14,5 cm 3069947
11629
459
Zsolnay vadrózsa mintás váza. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6,5 cm 3070923
11630
459
3800
Zsolnay szív alakú párologtató edény / szenteltvíz tartó. Jelzett, kis kopással 9x8 cm 3073791
11631
459
Zsolnay teakiöntő. Manófüles. Jelzett, matricás, kopással, m: 8 cm 2505880
11632
459
26000
3045805
11633
459
Hollóházi retro mintás váza, jelzett, hibátlan, 21x12,5x9 cm 3038002
11634
459
Hollóházi Hortenzia mintás asztali középváza, jelzett, matricás, hibátlan, d: 21 cm, m: 25 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF