Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2992827
11683
459
Royal Dux vadászkutya pár, terv: Hermann Schubert. Jelzéssel, hibátlan, mázrepedésekkel, 40x20x26 cm
2977824
11684
459
Kínai padlóváza madaras dekorral. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 60 cm
3058815
11685
459
Meissen főzelékes tál, porcelán, mázalatti kobaltkék hagymavirág mintával, jelzett: kardos Royal Meissen, három csiszolt vonallal, hibátlan, 24,5x24,5 cm 3078693
11686
459
Wallendorf harmoniumon (zongorán) játszó hölgy. Porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással 19x20 cm 2994434
11687
459
4 db gyógyszeres edény. Kézzel festett, formába nyomott 1719 számmal, jelzés nélkül, fedelével m: 15 cm 2971184
11688
459
11000
Hummel túrázó fiú figura, jelzéssel, kis kopással, m: 25 cm 2993280
11689
459
19. sz., Meissen stílusú máz alatti festéssel díszített csésze alátéttel, 4 db, kopással, jelzéssel 3053940
11690
459
Olasz Mid-century San Marino váza. Jelzett: S.A.M.R.S.M. Art deco alakokkal festett, kis kopottsággal, m: 32 cm
2723412
11691
459
14000
Capodimonte kancsó, jelzett, kis lepattanásokkal, m: 42 cm
3014883
11692
459
2 db antik fajansz dísztál, plasztikus tájkép díszítéssel. Kézzel festett, formaszámmal jelzett, kisebb sérülésekkel, kopásokkal d: 39 cm
2998825
11693
459
Royal Dux elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, 1960 körül, m: 25 cm
3019242
11694
459
cca 1920 Nymphenburg katonai harsonás a lovával. Jelzéssel, kézzel festett, kis sérüléssel, kantár hiányos, m: 17,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF