Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2792734
11695
459
2378224
11696
459
14000
2980250
11697
459
Marcello Morandini absztrakt 'Alphabet' váza, Rosenthal Studio Line, cca 1980, háromszög alapú hasábváza, jelzéssel, hibátlan, m: 18,5 cm 2412772
11698
459
3034317
11699
459
Villeroy & Boch 3 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, 1 dbhozzá való kanállal. Matricás, jelzett, hibátlan.
2978345
11700
459
3037618
11701
459
Bavaria mokkás készlet, kézzel festett, a festő (Bauerné) jelzett, kopásokkal
3016561
11702
459
Kínai famille rose porcelán váza, XX. sz. eleje, jelzett, minimális kopottsággal, d: 12,5 cm, m: 26,5 cm 3070521
11703
459
Rudolstadt porcelán kávézó pár. Rokokó jelenet. Kézzel festett, jelzett hibátlan 21x25 cm 3070913
11704
459
Unicum Mocca porcelán titokbutykos. Unicum Likőrgyár Budapest. Kézzel festett könyv alakú porcelán italtartó edény, "Mocca 27/58" és "Unicum Likőrgyár Budapest" feliratokkal.mázrepedéssel, 19x13x5,5 cm 3070920
11705
459
15000
Antik porcelán patikai üveg. Kézzel festett, jelzés nélkül, aranyozott, kis kopással, egyébként hibátlan 18 cm 3061475
11706
459
Rosenthal Studio Line "Assimetria" kávés készlet. cca 1970/80, terv.: Björn Wiinblad (1918-2006). Teljes, hibátlan, jelzett, kiöntő fülén jelzett: Rosenthal Björn Wiinblad aláírással. 1-2 extra darabbal.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF