Porzellan

Zahl der Lose: 420

11695.

Rufpreis:
12 000 HUF

11696.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Marcello Morandini absztrakt 'Alphabet' váza, Rosenthal Studio Line, cca 1980, háromszög alapú hasábváza, jelzéssel, hibátlan, m: 18,5 cm
11697.

Rufpreis:
12 000 HUF

11698.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Villeroy & Boch 3 személyes exkluzív porcelán mokkás készlet, 1 dbhozzá való kanállal. Matricás, jelzett, hibátlan.
11699.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11700.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Bavaria mokkás készlet, kézzel festett, a festő (Bauerné) jelzett, kopásokkal
11701.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kínai famille rose porcelán váza, XX. sz. eleje, jelzett, minimális kopottsággal, d: 12,5 cm, m: 26,5 cm
11702.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rudolstadt porcelán kávézó pár. Rokokó jelenet. Kézzel festett, jelzett hibátlan 21x25 cm
11703.

Rufpreis:
10 000 HUF

Unicum Mocca porcelán titokbutykos. Unicum Likőrgyár Budapest. Kézzel festett könyv alakú porcelán italtartó edény, "Mocca 27/58" és "Unicum Likőrgyár Budapest" feliratokkal.mázrepedéssel, 19x13x5,5 cm
11704.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik porcelán patikai üveg. Kézzel festett, jelzés nélkül, aranyozott, kis kopással, egyébként hibátlan 18 cm
11705.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Rosenthal Studio Line "Assimetria" kávés készlet. cca 1970/80, terv.: Björn Wiinblad (1918-2006). Teljes, hibátlan, jelzett, kiöntő fülén jelzett: Rosenthal Björn Wiinblad aláírással. 1-2 extra darabbal.
11706.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF