Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3033662
11719
459
Legyezőkagyló alakú fali posztamens, kis kopással, 31x17x22 cm
3034262
11720
459
3036639
11721
459
2883747
11722
459
Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
3036634
11723
459
5500
3 db Ens virág dísz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 8 cm- ig
2792729
11724
459
5500
3074544
11725
459
Kínai dámát ábrázoló porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 24 cm
3078712
11726
459
4600
Bodrogkeresztúri asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott, búrával 33 cm 2709772
11727
459
Antik német dísz fali tál, jelzés nélkül, kopott, d: 32 cm
2996605
11728
459
Vöröskatona. Szovjet porcelán szobor, számozással jelezve, hibátlan, m: 27 cm 3029038
11729
459
Delft kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 23 cm 3029035
11730
459
Delft kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF