Porzellan

Zahl der Lose: 420

Legyezőkagyló alakú fali posztamens, kis kopással, 31x17x22 cm
11719.

Rufpreis:
5 000 HUF

11720.

Rufpreis:
8 000 HUF

11721.

Rufpreis:
6 000 HUF

Aquincum aquazur bonbonniere. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. terv: Őz-Szabó Antónia. d: 10 cm,
11722.

Rufpreis:
6 000 HUF

3 db Ens virág dísz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 8 cm- ig
11723.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11724.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Kínai dámát ábrázoló porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, apró kopással 24 cm
11725.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bodrogkeresztúri asztali lámpa. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kissé kopott, búrával 33 cm
11726.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

Antik német dísz fali tál, jelzés nélkül, kopott, d: 32 cm
11727.

Rufpreis:
4 000 HUF

Vöröskatona. Szovjet porcelán szobor, számozással jelezve, hibátlan, m: 27 cm
11728.

Rufpreis:
1 000 HUF
18

Delft kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, mázrepedéssel, m: 23 cm
11729.

Rufpreis:
2 400 HUF

Delft kézzel festett porcelán váza, jelzés nélkül, hibátlan, m: 21 cm
11730.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF