Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2825538
11743
459
4800
Angol aranyozott süteményes tányér, fajansz, jelzett, mázrepedésekkel, d: 18 cm
3053905
11744
459
Ifj. Grünwald Mór 4 darabos kávéházi porcelán szervírozó szett, jelzett, kopással, m: 5-11 cm
2825532
11745
459
4800
Elefánt, porcelán, jelzett, hibátlan, m: 9 cm, h: 15 cm 3020274
11746
459
3038497
11747
459
cca XIX. sz. vége, Brown-Westhead, Moore & Co dísztál, jelzett, kopással, d: 26 cm
3032673
11748
459
Aquincum női akt. Jelzett, hibátlan, m: 23,5 cm
2822234
11749
459
2864382
11750
459
3033657
11751
459
Ritzenhoff & Breker design elefánt. Címkével jelezve, minimális kopottsággal, m: 24 cm 3019739
11752
459
Drasche (Kispest) galamb etető leány, kézzel festett porcelán, jelzett, sérült, m:14 cm
2554942
11754
459
Cseh mitológiajelenetes porcelán tányér, jelzett, kopott, d: 23,5
2657518
11755
459
Schlagenwald süteményes tányér, 6 db, kopásokkal, jelzett, kopásnyomokkal. d: 18,5cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF