Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3022306
11768
459
Bohemia art deco porcelán váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan d: 17 cm,, 2647686
11769
459
3800
Aranyozott, porcelán, bonbonier, jelzés nélkül, apró kopásokkal, m: 12 cm
2480298
11770
459
Ilmenau mokkás készlet, matricás, jelzett, sérült
3006776
11771
459
2467162
11772
459
2777849
11773
459
Kém tégely, porcelán, hibátlan, m: 8,5 cm
2793026
11774
459
Kahla dísztányér, Albert vad der Neer festménye nyomán, jelzett, d: 23,5 cm 2980890
11775
459
4 db porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, egy lepattanással, egyik sérült, m: 11-13,5 cm
3014879
11776
459
Extra jelzésű pálinkás készlet, Kézzel festett, jelzett, hibátlan. hat személyes, városképeket ábrázoló poharak és üveg. 26 cm 3020852
11777
459
Kézzel festett papagájos porcelán dobozka. Jelzés nélkül, hibátlan 10 cm
3058513
11778
459
2999419
11779
459
Antik komatál, fodros peremmel, matricás, kopott, d: 27,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF