Porzellan

Zahl der Lose: 420

Pipázó tatár férfi. Porcelán figura, jelzett, hibátlan, kis gyári tűzhibával, m: 22,5 cm
11829.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Régi orosz porcelán pálinkás butella, jelzett, hibátlan, dugóval, m: 17 cm
11830.

Rufpreis:
2 000 HUF

Antik német porcelán mozsár, törővel, jelzett, kopással, d: 11,5 cm, törő h: 13,5 cm
11831.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rosenthal 4 darab virágmintás csésze alátéttel, jelzett, egyik csésze sérült, egyik pótolt.
11832.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Lány kecskével. Biszkvit porcelán figura, jelzett, kopással, m: 19 cm
11833.

Rufpreis:
3 000 HUF
14

Limoges historizáló mintás hamuzó, jelzett, kis kopással, 18x18 cm
11834.

Rufpreis:
1 000 HUF

2 darab panda porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11835.

Rufpreis:
2 800 HUF

cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített tál. Jelzett, repedezett mázzal, kis repedésvonallal, d: 23,5 cm
11836.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Dux őz figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
11837.

Rufpreis:
2 000 HUF

Amszterdami virágvásár. Delft dísztál. Hibátlan, d: 18 cm
11838.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Porcelán dísz amfora váza, fém részekkel. Jelzett, matricás, hibátlan 17 cm
11839.

Rufpreis:
2 400 HUF

Meissen 4 darab tárgy: 2 darab tálka, jelzett: kardos jelzéssel, kopott, d: 11 cm + 2 darab sérült csésze
11840.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF