Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3069336
11829
459
Pipázó tatár férfi. Porcelán figura, jelzett, hibátlan, kis gyári tűzhibával, m: 22,5 cm
3069327
11830
459
Régi orosz porcelán pálinkás butella, jelzett, hibátlan, dugóval, m: 17 cm 3069733
11831
459
Antik német porcelán mozsár, törővel, jelzett, kopással, d: 11,5 cm, törő h: 13,5 cm 3069503
11832
459
Rosenthal 4 darab virágmintás csésze alátéttel, jelzett, egyik csésze sérült, egyik pótolt.
3069501
11833
459
Lány kecskével. Biszkvit porcelán figura, jelzett, kopással, m: 19 cm 3069926
11834
459
Limoges historizáló mintás hamuzó, jelzett, kis kopással, 18x18 cm 3069819
11835
459
2 darab panda porcelán figura, jelzett, hibátlan, m: 7 cm 3070545
11836
459
cca 1890/1900, Wedgwood Etruria virágos ágon pihenő madár mintával díszített tál. Jelzett, repedezett mázzal, kis repedésvonallal, d: 23,5 cm 3070766
11837
459
Royal Dux őz figura, jelzett, hibátlan, m: 10,5 cm
3071795
11838
459
Amszterdami virágvásár. Delft dísztál. Hibátlan, d: 18 cm 3070552
11839
459
Porcelán dísz amfora váza, fém részekkel. Jelzett, matricás, hibátlan 17 cm 3073797
11840
459
Meissen 4 darab tárgy: 2 darab tálka, jelzett: kardos jelzéssel, kopott, d: 11 cm + 2 darab sérült csésze Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF