Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2975833
11889
459
Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
2971591
11890
459
Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
2980866
11891
459
Korcsolyázó kislány, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kisebb kopásokkal, m: 10 cm
2980864
11892
459
Korcsolyázó kisfiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm
2980873
11893
459
Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm
2980872
11894
459
Elegáns ifjú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16,5 cm
2980869
11895
459
Pipázó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyommal, m: 12,5 cm 2647683
11896
459
Kínai teáscsésze, porcelán, jelzett, kopott, 6 db.
2529711
11897
459
Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm
2529720
11898
459
Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
2496838
11899
459
2561964
11900
459
Alföldi porcelán virágmintás húsos tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 38×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF