Porzellan

Zahl der Lose: 420

Fürstenberg ovális porcelán pralinékínáló szett, aranyozott, matricás virágmintával, jelzett, hibátlan, 10x8 cm, 19x15 cm
11889.

Rufpreis:
2 400 HUF

Ikea 16845 retro váza, jelzéssel, hibátlan, m: 36,5 cm
11890.

Rufpreis:
3 000 HUF

Korcsolyázó kislány, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kisebb kopásokkal, m: 10 cm
11891.

Rufpreis:
2 000 HUF

Korcsolyázó kisfiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 10 cm
11892.

Rufpreis:
2 000 HUF

Favágó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 12 cm
11893.

Rufpreis:
3 000 HUF

Elegáns ifjú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, hibátlan, m: 16,5 cm
11894.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pipázó fiú, biszkvit porcelán figura, kézzel festett, jelzetlen, kopásnyommal, m: 12,5 cm
11895.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai teáscsésze, porcelán, jelzett, kopott, 6 db.
11896.

Rufpreis:
2 400 HUF

Long John tejes kanna, porcelán, jelzett, kopott, m: 17cm
11897.

Rufpreis:
1 800 HUF

Versaille jelzett matricás porcelán tányér, kopott, d:16cm
11898.

Rufpreis:
1 400 HUF

11899.

Rufpreis:
2 000 HUF

Alföldi porcelán virágmintás húsos tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, 38×23 cm
11900.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF