Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3071015
11913
459
Schütz Blansko virágcsokor mintás dísztál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
3071018
11914
459
19. sz. vége, Porcelán dísztál, restaurált, jelzés nélkül, d: 23 cm 3071023
11915
459
Schütz Cilli nagyméretű fajansz dísztál. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, hajszálrepedt d: 38 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3074707
11916
459
Drasche csibe. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6,5 cm 3076028
11917
459
3076025
11918
459
1991, Royal Doulton dísztál, "Rose Cottage", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 21 cm 3076023
11919
459
3076022
11920
459
1993, Weimar dísztál, "A kis konyhatündér", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
3076020
11921
459
1989, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm 3076019
11922
459
1990, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 20 cm
3076041
11923
459
1989, Seltmann Weiden dísztál, "Kacsák és csirkék a tónál", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm 3076038
11924
459
1989, Seltmann Weiden dísztál, "Tengerparti körút", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF