Porzellan

Zahl der Lose: 420

Schütz Blansko virágcsokor mintás dísztál, jelzett, kopással, d: 23,5 cm
11913.

Rufpreis:
3 000 HUF

19. sz. vége, Porcelán dísztál, restaurált, jelzés nélkül, d: 23 cm
11914.

Rufpreis:
1 000 HUF

Schütz Cilli nagyméretű fajansz dísztál. Kézzel festett, jelzett, ragasztott, hajszálrepedt d: 38 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
11915.

Rufpreis:
1 000 HUF
23

Drasche csibe. Jelzett, kézzel festett, hibátlan, m: 6,5 cm
11916.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11917.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991, Royal Doulton dísztál, "Rose Cottage", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 21 cm
11918.

Rufpreis:
2 000 HUF

11919.

Rufpreis:
2 000 HUF

1993, Weimar dísztál, "A kis konyhatündér", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
11920.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19,5 cm
11921.

Rufpreis:
2 000 HUF

1990, Villeroy & Boch dísztál, Otto Eismann festményének reprodukciójával, jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 20 cm
11922.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989, Seltmann Weiden dísztál, "Kacsák és csirkék a tónál", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
11923.

Rufpreis:
2 000 HUF

1989, Seltmann Weiden dísztál, "Tengerparti körút", jelzett, sorszámozott, hibátlan, d: 19 cm
11924.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF