Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2657547
11853
459
Epiag Dallwitzer Fabrik matricás porcelán, húsos tál, kopott, 39,5x25,5cm 2657509
11854
459
Wallendorf virágos váza, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, m:25 cm
2647687
11855
459
2966065
11856
459
Bareuther Bavaria porcelán fali dísztányér, Franz von Defregger sorozat, "Das Kartenhaus". Matricás, jelzett, számozott, hibátlan, d: 20 cm 2966040
11857
459
2787378
11858
459
Régi népi tányér, jelzés nélkül, repedéssel, d: 22,5 cm
2713372
11859
459
Ludak, porcelán, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 11 cm
2466883
11860
459
3037326
11861
459
Reutter Porzellan Sissy mintás bögre. Matricás, hibátlan, m: 10 cm
2969007
11862
459
Gerzit gyűjtői söröskorsó, a gyár saját antik mintájával, körben figurális jelenetekkel díszítve, áttetsző barna mázas, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 2983252
11863
459
Gerzitl original söröskorsó, alpesi jelenetekkel díszítve, jelzéssel, hibátlan, m: 19 cm
3010715
11864
459
Wallendorf virágmintás váza, mélyvörös fonton aranykontúrozott virág mintával, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF