Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3032570
11877
459
Unterweissbach váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm 3032693
11878
459
Drasche sirály. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
3032487
11879
459
cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm
3032485
11880
459
3032720
11881
459
Drasche lúdtolvaj. Jelzett, sérült, hiányos, m: 18 cm
3032725
11882
459
Porcelán galambpár. Kopott, m: 13 cm.
3033013
11883
459
Retro kékpöttyös kancsó bögrével, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 és 19 cm
3033018
11884
459
3200
Portugál virágmintás éjjeli edény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm, m: 12,5 cm 3062032
11885
459
Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm 3034337
11886
459
Royal Dux három gólya figura. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
3040745
11887
459
Kína, XX. sz., kakas mintás szakés csésze, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm 3032489
11888
459
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF