Porzellan

Zahl der Lose: 420

Unterweissbach váza, jelzett, hibátlan, m: 17 cm
11877.

Rufpreis:
1 800 HUF

Drasche sirály. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm
11878.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1860 Máz alatti kobaltkék festéssel tányér, jelzés nélkül, kopással, d: 23,5 cm
11879.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

11880.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Drasche lúdtolvaj. Jelzett, sérült, hiányos, m: 18 cm
11881.

Rufpreis:
1 400 HUF

Porcelán galambpár. Kopott, m: 13 cm.
11882.

Rufpreis:
2 000 HUF

Retro kékpöttyös kancsó bögrével, jelzés nélkül, kis kopással, m: 8,5 és 19 cm
11883.

Rufpreis:
3 000 HUF

Portugál virágmintás éjjeli edény, kézzel festett, jelzett, hibátlan, d: 20 cm, m: 12,5 cm
11884.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Aquincumi porcelán fésülködő női akt, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11885.

Rufpreis:
2 000 HUF

Royal Dux három gólya figura. Jelzett, hibátlan, m: 9,5 cm
11886.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kína, XX. sz., kakas mintás szakés csésze, jelzett, hibátlan, d: 6,5 cm
11887.

Rufpreis:
2 400 HUF

11888.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF