Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2894027
11865
459
Porcelán nő virággal figura, jelzés nélkül, mázatlan porcelán, kis kopással, m: 25,5 cm 2894163
11866
459
2894156
11867
459
2894237
11868
459
Kislány virággal, porcelán figura, jelzés nélkül, hibátlan, m: 15,5 cm
2203169
11869
459
Ens virágos kosárka. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással. 7,5x6,5 cm
2585471
11870
459
Régi tejkiöntő, matricás fajansz, jelzés nélkül, mázrepedésekkel, m:10cm
2585481
11871
459
Aquincum Hévízi emlék tálka, matricás porcelán, jelzett, kopott, m:5,5cm
2927549
11872
459
2943421
11873
459
Drasche páva kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 10 cm
3031906
11874
459
2 db porcelán szószós kiöntő, jelzés nélkül, egyik alátét tányérral 20,27 cm 2936886
11875
459
3 db porcelán kínáló. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan 9-15 cm
3037760
11876
459
3200
Wedgwood 2 darab csésze alátéttel, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF