Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3037220
11805
459
2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm
3037374
11806
459
Bareuther váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
2755622
11807
459
4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
2686622
11808
459
3052200
11809
459
Antik kínai porcelán tintatartó, jelzett, kis pattanással, d: 11 cm
3078096
11810
459
3400
Royal Dux Bohemia kétfüles váza matricás, aranyozott és domború díszítéssel. Jelzett, kis kopással, m: 14 cm
2907386
11811
459
Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
2969482
11812
459
Sherlock Holmes formájú porcelán italos üveg, levehető kalappal. Jelzés nélkül 29 cm
2777072
11813
459
2200
Kőbányai porcelán mézevő maci Jelzett, hibátlan. 17 cm
2389476
11814
459
3022915
11815
459
900
2 db porcleán madárka, jelzés nélkül 6-7 cm
3022909
11816
459
Heubach váza matricás, jelzett, hibátlan m: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF