Porzellan

Zahl der Lose: 420

2 db Bohemia cseh vintage gyermek bögre német felirattal. Matricás, jelzett, kopásokkal 8 cm
11805.

Rufpreis:
2 800 HUF

Bareuther váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
11806.

Rufpreis:
3 000 HUF

4db retró Aquincum kis tálka, jelzett, kopásokkal.
11807.

Rufpreis:
2 000 HUF

11808.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik kínai porcelán tintatartó, jelzett, kis pattanással, d: 11 cm
11809.

Rufpreis:
2 400 HUF

Royal Dux Bohemia kétfüles váza matricás, aranyozott és domború díszítéssel. Jelzett, kis kopással, m: 14 cm
11810.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Német retro design váza, jelzés nélkül, sárga-fehér színvilággal, m: 28 cm
11811.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sherlock Holmes formájú porcelán italos üveg, levehető kalappal. Jelzés nélkül 29 cm
11812.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kőbányai porcelán mézevő maci Jelzett, hibátlan. 17 cm
11813.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

11814.

Rufpreis:
1 200 HUF

2 db porcleán madárka, jelzés nélkül 6-7 cm
11815.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Heubach váza matricás, jelzett, hibátlan m: 13 cm
11816.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF