Porzellan

Zahl der Lose: 420

11901.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

3 japán porcelán tárgy, tálka, bonbonier, váza, jelzéssel, kopással
11902.

Rufpreis:
1 600 HUF

Antik aludt tejes csupor, matricás díszítéssel, alján repedésnyommal, m: 17 cm
11903.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Doulton "Arcadia" virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, 21,5x14 cm
11904.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm
11905.

Rufpreis:
1 000 HUF

11906.

Rufpreis:
2 400 HUF

11907.

Rufpreis:
1 400 HUF

Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm
11908.

Rufpreis:
2 400 HUF

11909.

Rufpreis:
2 000 HUF

Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
11910.

Rufpreis:
2 800 HUF

Royal Dux hölgy. Jelzett, keze letört, de megvan, m: 14 cm
11911.

Rufpreis:
1 000 HUF

3 darab angol bögre, közte 2 db Erzsébet királynőt ábrázoló mintával, hibátlan, m: 10-10,5 cm
11912.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF