Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2960144
11901
459
2200
2944377
11902
459
3 japán porcelán tárgy, tálka, bonbonier, váza, jelzéssel, kopással
2999421
11903
459
Antik aludt tejes csupor, matricás díszítéssel, alján repedésnyommal, m: 17 cm 3017343
11904
459
Royal Doulton "Arcadia" virágmintás kínáló, jelzett, hibátlan, 21,5x14 cm 2941456
11905
459
Kínaizáló rózsamintás váza, porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m:16,5 cm 2911682
11906
459
2467164
11907
459
2936813
11908
459
Cukortartó Constable festményekkel. Matricás, jelzett, hibátlan m: 15 cm
2285338
11909
459
Kínai kávés készlet, 6 db csésze és alj, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal 2610105
11910
459
Szovjet lőportöltő, dísz, porcelán, jelzett, m:17cm
3070774
11911
459
Royal Dux hölgy. Jelzett, keze letört, de megvan, m: 14 cm 3070862
11912
459
3 darab angol bögre, közte 2 db Erzsébet királynőt ábrázoló mintával, hibátlan, m: 10-10,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF