Porzellan

Zahl der Lose: 420

Gzsel orosz porcelán kínáló, kék és arany mintával. Kézzel festett, jelzett (szign. Rogov), minimális kopással, 19,5x10x12 cm
11731.

Rufpreis:
5 000 HUF

Alt Wien antik historizáló mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, csészén repedéssel, d: 14 cm, m: 4,5 cm
11732.

Rufpreis:
3 000 HUF

11733.

Rufpreis:
3 000 HUF

11734.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Rosenthal váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
11735.

Rufpreis:
4 000 HUF

Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
11736.

Rufpreis:
4 000 HUF

Egyszemélyes porcelán és üveg mokkás készlet férfinak. Matricás, jelzett, hibátlan
11737.

Rufpreis:
3 000 HUF

11738.

Rufpreis:
3 000 HUF

Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1971-1984, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11739.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1969-1973, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
11740.

Rufpreis:
3 000 HUF

Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm
11741.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kínai nagyváza. Plasztikus állatalakokkal és zománcfestett mintákkal gazdagon díszített, jelzett, repedt mázzal és szájánál kis repedésvonallal, m: 35,5 cm
11742.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF