Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3042612
11731
459
Gzsel orosz porcelán kínáló, kék és arany mintával. Kézzel festett, jelzett (szign. Rogov), minimális kopással, 19,5x10x12 cm 3058396
11732
459
Alt Wien antik historizáló mintás csésze alátéttel. Jelzett, kopással, csészén repedéssel, d: 14 cm, m: 4,5 cm
2944355
11733
459
2779757
11734
459
3037372
11735
459
Rosenthal váza. Matricás, jelzett, hibátlan 15 cm
2944271
11736
459
Aquincumi porcelán fésülködő akt. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással, m: 15 cm
3018680
11737
459
Egyszemélyes porcelán és üveg mokkás készlet férfinak. Matricás, jelzett, hibátlan
2988681
11738
459
3044769
11739
459
4800
Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1971-1984, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
3035276
11740
459
Royal Copenhagen 3 db karácsonyi dísztányér, 1969-1973, jelzett, hibátlan, d: 18 cm
2925342
11741
459
Porcelán előételes kínáló tál készlet rattan tálcával d: 31 cm 3051438
11742
459
Kínai nagyváza. Plasztikus állatalakokkal és zománcfestett mintákkal gazdagon díszített, jelzett, repedt mázzal és szájánál kis repedésvonallal, m: 35,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF