Porzellan Zahl der Lose: 420
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3045411
11707
459
Haas & Czjzek porcelán teás készlet, hat személyes, matricás, jelzett, kis kopással
3058439
11708
459
cca 1860/80, Nagy-Britannia, kínáló, híd mintával. Jelzett: BRITISH felirat, kopással, repedezett mázzal, d:24 cm, m: 5,5 cm
2920209
11709
459
2 db francia klasszicizáló tál. Matricás, jelzett, kopásokkal d: 28 cm, 34x22 cm
2967154
11710
459
2 darab olasz felszolgáló lány figura, porcelán, jelzéssel, kis kopással, m: 13-14 cm 3058292
11711
459
4 db Capodimonte porcelán rózsa. Kézzel festett jelzett, kisebb hibákkal kb 11 cm
2655253
11712
459
Francia Napóleon konyakos hamutál, fajansz, kopásnyomokkal, 19x19 cm 3020911
11713
459
6 db Rosenthal mokkás csésze, 7 db csészealj, egyedi kisipari festéssel. Jelzett, kopásokkal
3014881
11714
459
Jelzés nélkül: virágos kiöntő. Kézzel festett, kopásokkal 13,5 cm
2792721
11715
459
2880191
11716
459
6500
2517094
11717
459
6500
2895160
11718
459
cca 1920 Bauscher Weiden nagyméretű mélyített kínálótál, jelzéssel, kopásokkal, d:40 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF